اختتامیه ششمین جشنواره باروت خیس

ترامپ منفورترین چهره در جشنواره «باروت خیس»/مردم مظلوم یمن و فلسطین ترامپ را به عنوان منفورترین چهره سیاسی می شناسند

جایزه باروت خیس از سال ۹۱ با حمایت سازمان بسیج مستضعفین که نهاد مردمی است، آغاز به کار کرده است و هر ساله منفورترین چهره سیاسی جهانی را معرفی می کند و یک جایزه مردمی است که با هدف استکبار ستیزی و نشان دادن چهره شوم دشمن، راه اندازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،امسال نیز در حاشیه­ ی راهپیمایی بازگشت که در نوار غزه و کرانه باختری برگزار شد و به طور مشابه نظرسنجی که در یمن صورت گرفت؛ مردم مظلوم یمن و فلسطین از میان سه گزینه « دونالد ترامپ، نیکی هیلی و نتانیاهو»، ترامپ را به عنوان منفورترین شخص سال انتخاب کردند و جایزه نمادین منفورترین شخص سال به وی تعلق گرفت.

ابوغدیر مجاهد یمنی در طی سخنرانی در خلال برنامه های این جشنواره به نکات زیر اشاره کردند: از شما میخواهم ملت یمن را یاری کنید، برانجام بیشتر چنین برنامه هایی که برای اطلاع رسانی برای عموم بشریت تلاش کنید.

از اینجا برای رهبر انقلاب اسلامی و تمام بزرگوارانی که کنار مردم یمن ایستادند درود می فرستم.

ازدیگر برنامه های این جشنواره ارتباط مستقیم اسماعیل رضوان از غزه توسط ویدیو کنفرانس جهت سخنرانی میباشد.

سردار غیب پرور فرمانده بسیج متسضعفین :

انچه که در سرزمین های اسلامی از سوی دشمنان اسلام ایجاد می شود جز خشونت و پایمال کردن حق،ویران کردن خانه هاو باغات وکشتن کودکان مظلوم چیز دیگری نیست.

سلام خدا برمسلمانان که جبهه مقدمی را در مقابل استکبار انجام دادند.

سلام خدا بر مردم فلسطین که در برابر اسرائیل مقاومت می کنند.

سلام بر مردم شجاع یمن که سالیان سال در مقابل وحشی گری های امریکا و رژیم سعودی ایستادگی کردند. یمن قرار بود طی چند هفته تسلیم شود ولی ببینید مردم خون دادند و شهید داده اند  و هنوز ایستاده اند.امروز در سوریه و در عراق و لبنان همچون سالهای گذشته این خط مقاومت وجود داشته ،امروز قوی تر از هر زمانی این خط مقاومت وجود دارد و بههمین خاطر است که می گوییم  افق های روشن پیش روی ماست.

کوره های آتش محل زایش پیروزی هاست کدام پیروزی را سراغ دارید که در صحنه مقاومت ایجاد نشده باشد،ما یاد گرفته ایم فتح و ظفر پیش روی ماست،فتح مکه میسر نمی شود مگر اینکه  شبیه ابوطالبی وجود داشته باشد.

مشکل دشمن آن است که اسلام رانشناخته است.اسلام عزیز به ما اینطور یاد داده است ،دستان شما نلرزد،زانوهای شما در مقابل دشمن سست نشود غمگین نباشید.شما برتر هستید جایگاه شما  رفیع است ،اگر شما در مسیری که انتخاب کرده اید مومن باشید شک نکنید پیروزی باشماست.

رژیم کودک کش یک روز شعار میداد از نیل تا فرات اما اینک در امنیت خود درمانده استو امروز نتانیاهو نمیتواند  شب را راحت بخوابد شک نکنید سعودیهای خبیث که همدست اینان هستند خواب راحت ندارند.

اقای ترامپ شما   هیچ چیزیک از فضایل انسانی را به ارث نبرده ایدو هرچه از ما اموخته ایم بد عهدی است .

امروز دشمنان شما فقط مردم ایران نیستند بلکه مردم جهان در برابر شما ایستاده اند. استقبال مردم لندن و اسکاتلند تاییدی بر این موضوع است.

ما دیگر مسلمانان متفرق نیستیم ما در زیر سایه رهبری ژرف اندیش تفرقه ها را کنار گذاشته و مانند یک مشت واقعی در مقابل  شما ایستاده ایم .

 

همچنین در انتها از خانوادی های معم شهدا تقدیر به عمل امد و پس از ان سخنرانی نمادین ترامپ نیز برگزارگردید.

 

تصاویر اختصاصی پایگاه خبری اقتدار ملارد:

انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *