نماز جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد برگزار شد

ترامپ همان نقاب کشور کثیف آمریکاست

حسینی:از مساجد استفاده ابزاری نکیم و فقط در زمان انتخابات در مساجد حضور پیدا نکنیم این ظلم است

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، دومین‌ نماز جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد در ماه مبارک رمضان در مصلی بزرگ صفادشت با حضور چشم گیر مردم روزه داران برگزار شد.

امام جمعه صفادشت:اوایل انقلاب اروپائیان گفتند که ایران را به بیست سال عقب برگرداندیم و امروز هم باید مراقب باشیم دوباره ضرر نکنیم و مارا در مذاکرات معتل نکنند، اعضاء تیم مذاکره کننده بدانند که تمام ملت ایران پشت آنها هستند اما سریع باید به این داستان ها خاتمه بدهند و مردم معتل این مذاکرات نشوند.

 

حسینی در ادمه گفت: دشمن تمام توان خود را گذاشته تا جلوی پیشرفت مارا بگیرد و چوب بین چرخ های ایران بگذارد و بعضی ها میخواهند خروج آمریکا را به ترامپ نصبت دهند اما ترامپ همان نقاب آمریکاست و بدانید تلاش آمریکا در محدود کردن قدرت نظامی ماست و مطمئن باشید زمانی که تیم مذاکره کننده ایران طبق فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت کند برنده است و اگر هم عدم توجه داشتند همیشه ما ضربه خوردیم.

 

امام جمعه صفادشت: غرب هرجا احساس شکست خوردن کرده روبه مذاکره با ایران آورده است، اگر مقامات ما جواب درستی به کشورهای خارج شده از برجام میدادند امروز ما شاهد این نبودیم که آمریکا برای ما شرط بگذارد و غرب سعی دارد اسرائیل را از محو شدن نجات دهد که سخت در اشتباه هستند و مرگ اسرائیل نزدیک است.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *