جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد در فرمانداری +تصویر

تشکیل جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار این شهرستان و با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و دیگر اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار و در خصوص مسائل مربوط به حوزه آموزش و پرورش بحث و تبادل و نظر صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل ازروابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، یکصد و سی و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار این شهرستان و با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و دیگر اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار و در خصوص مسائل مربوط به حوزه آموزش و پرورش بحث و تبادل و نظر صورت گرفت.

در ابتدای این جلسه رضائی فر مدیر آموزش و پرورش این شهرستان گزارشی از برگزاری مراسم روز معلم و آمادگی برای برگزاری امتحانات نهائی دانش آموزان ارائه نمود.
درادامه طبق دستور جلسه موضوعاتی شامل سهم آموزش و پرورش از اعتبارات شهرستانی، شیوه نامه برگزاری کلاس های تقویتی و هزینه سرویس های دانش آموزان مطرح و درباره آنها تصمیم گیری شد. براساس یکی از مصوبات این جلسه، برای سال تحصیلی جدید سرویس های بهداشتی مدارس روستائی توسط بخشداری ها و دهیاری ها و همچنین مدارس شهری توسط شهرداری های تابعه مرمت و بازسازی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *