برگزاری جلسه

تشکیل جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز ملارد

کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد/ : نهمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور دستگاههای عضو کمیسیون این شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

خطیبی فرماندار شهرستان ملارد و رئیس جلسه مذکور با تاکید بر ضرورت فعالیت فرهنگی در راستای مبارزه با قاچاق و حمایت از تولیدات داخلی به نقش ارتقای آگاهی مردمی در پیشگیری از قاچاق اشاره کرد و خواستار تمرکز دستگاهها بر امور فرهنگی و پیشگیرانه در کنار فعالیت های نظارتی و کنترلی شد. خطیبی بر ساماندهی بازار روز های شهرستان به منظور جلوگیری از عرضه کالای قاچاق تاکید کرد و رصد بیشتر اداره صنعت ، معدن تجارت، شبکه بهداشت ، اصناف و نیروی انتظامی را بر این بازارها خواستار شد. وی بر شناسایی سوله هایی که اقدام به انبار کالای قاچاق می کنند تاکید کرده و اظهار داشت: علاوه بر ضبط کالا، براساس قانون سوله یا هرمکانی که در آن دپوی کالای قاچاق می باشد به نفع دولت مصادره گردد.
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان نیز در این جلسه گفت:در ۱۰ ماهه نخست ساجاری در بازرسی از ۱۲۰۰ واحد صنفی شهرستان بیش از ۷۹۲ میلیون ریال کشفیات قاچاق داشته ایم.
در ادامه ضمن بررسی و پیگیری جلسات قبل، هر یک از اعضای کمیسیون به ارائه گزارش اقدامات و نکته نظراتشان در راستای دستور جلسه پرداختند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *