دومین حادثه خونین رانندگی در یک روز؛

تصادف در گردنه صائین محور اردبیل-سراب یک کشته برجای گذاشت

اردبیل – برخورد دو دستگاه خودرو سواری سمند و وانت نیسان در محور اردبیل – سراب دو کشته و مجروح برجای گذاشت تا دومین حادثه رانندگی در این استان طی ۲۴ ساعت چهار فوتی داشته باشد.

به گزار ش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از خبر گزاری مهر،در این حادثه که شامگاه سه شنبه در گردنه صائین محور نیر به سراب رخ داد، یک نفر جان خود را از دست داد.

رئیس پلیس راه استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در این حادثه راننده سمند به دلیل شدت تصادف در دم جان سپرد و راننده وانت نیسان نیز به دلیل مصدومیت به مرکز درمانی منتقل شد.

سرهنگ حجت فتاحی در تشریح علت وقوع این سانحه رانندگی تاکید کرد که تجاوز به چپ از سوی وانت نیسان موجب برخورد این دو خودرو شده است.

وی با اشاره به تصافات اخیر در محورهای استان، برلزوم رعایت مقررات از سوی رانندگان و نیز عدم رانندگی در زمان خستگی و خواب آلودگی تاکید کرد.

گفتنی است بامداد امروز سه شنبه برخورد یک دستگاه خودرو پژو پارس با تریلی در محورهای فرعی شهرستان پارس آباد در شمال استان اردبیل موجب کشته شدن سه نفر و مصدوم شدن یک نفر دیگر شده بود.

براین اساس وقوع دو حادثه رانندگی طی ۲۴ ساعت گذشته در محورها و جاده های استان اردبیل، چهار کشته و دو مصدوم برجای گذاشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *