حواس پرتی بار دیگر حادثه آفرید

تصادف شدید در بزرگراه شهید یاسینی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از تصادف چهار دستگاه خودرو در بزرگراه شهید یاسینی خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد،

تصادف خونین 4 خودرو در بزرگراه شهید یاسینی + تصاویر

سید جلال ملکی  در ساعت ۱۳:۴۶ ظهر امروز یک مورد حادثه تصادف  مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید یاسینی، ورودی بزرگراه شهید زین‌الدین به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران افزود: در محل حادثه مشاهده شد چهار دستگاه خودروی سواری شامل یک دستگاه اتوبوس شخصی، یک دستگاه خودروی خاور حامل بار ضایعات چوب، یک دستگاه وانت و یک دستگاه پراید با یکدیگر برخورد کرده‌اند.

وی با اشاره به واژگون شدن و تخلیه بار خودروی خاور و انسداد بخشی از مسیر گفت: راننده خاور و یکی از رانندگان از خودرو خارج و دچار مصدومیت شده بودند اما راننده وانت که مردی حدوداً ۶۰ ساله بود، داخل خودروی ویران‌شده محبوس بود و وضعیت مناسبی نداشت.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان عملیات رهاسازی را آغاز کرده و موفق شدند راننده وانت را از خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دهند که پس از معاینات لازم مشخص شد این شخص به دلیل شدت جراحات وارده جان باخته است.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران بیان کرد: در نهایت محل پس از ایمن‌سازی، برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث جاده‌ای ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث جاده‌ای ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث جاده‌ای ,

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *