تولید مستند «تکفیری‌ها» درباره شرایط مسلمانان اروپا

محمدعلی فارسی‌ از طی مراحل پایانی فیلمبرداری مستند «تکفیری‌ها» با موضوع ارائه تصویری از شرایط مسلمانان در اروپا خبر داد. اقتدارملارد به نقل از فارس ،محمدعلی فارسی کارگردان مستند سینمایی «تکفیری‌‌ها» در گفت‌‌وگو با خبرنگار سینمایی  عنوان کرد:‌ این مستند تصویری از شرایط مسلمانان در اروپا نشان می دهد و به جایگاه شیعیان در کنار سلفی‌ها […]

محمدعلی فارسی‌ از طی مراحل پایانی فیلمبرداری مستند «تکفیری‌ها» با موضوع ارائه تصویری از شرایط مسلمانان در اروپا خبر داد.

اقتدارملارد: تولید مستند «تکفیری‌ها» درباره شرایط مسلمانان اروپا
اقتدارملارد به نقل از فارس ،محمدعلی فارسی کارگردان مستند سینمایی «تکفیری‌‌ها» در گفت‌‌وگو با خبرنگار سینمایی  عنوان کرد:‌ این مستند تصویری از شرایط مسلمانان در اروپا نشان می دهد و به جایگاه شیعیان در کنار سلفی‌ها می‌پردازد.

وی ادامه داد: این فیلم قرار است در قالب یک قصه نشان دهد که چرا دولتمردان اروپایی سعی کردند به تکفیری ها میدان دهند تا آنها را به عنوان نمادی از مسلمانان در سطح جامعه نشان دهند.

وی تشریح کرد:‌ مستند سینمایی «تکفیری ها»‌ این وضعیت را نقد و نفی می کند و قصد دارد بگوید که آنها به جایی نمی رسند و اسلام مفهوم حقیقی اش را از دست نخواهد داد.

فارسی درباره وضعیت تولید این فیلم گفت:‌ تهیه کنندگی اثر با حوزه هنری سازمان تبلیغات است و در مراحل تولید هستیم.

وی خاطر نشان کرد:‌ بخش اعظمی از فیلم در شهرهای مختلف آلمان با محوریت فرانکفورت فیلم برداری شده و تنها یک سفر دیگر باقی مانده است تا فیلم به اتمام برسد.

بنابر این گزارش تمام عوامل فیلم به جز محمدعلی فارسی و پسرش مهدی فارسی، از کشور آلمان بوده اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *