نامهربانی با خبرنگار خانم در آستانه روز خبرنگار

فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به تکریم ارباب رجوع در شهرداری ملارد کم رنگ شد

چرا یک کارمند در یک اداره با برخورد ناشایست کاری میکند که تمام خدمات بهینه و خیر خواهانه آن از بین برود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، چند وقتی است در شهرداری ملارد صدای فریاد های کارمند زحمتکشی بر سر برخی از  ارباب رجوع ها شنیده میشود و این فریاد ها صرفا جهت پیش برد اهداف شهرداری و امورات محوله است.

سوال ما از مسئولین شهرستان ملارد:
توهین مسئول امورقراردادهای شهرداری ملارد به خبرنگاران خانم تا کی ادامه خواهد داشت ؟؟؟؟؟
امروز یکی از خبرنگاران فعال شهرستان  ملارد با مراجعه به شهرداری ملارد ، مورد غضب و توهین مسئول محترم امور قرار دادهای شهرداری ملارد قرار میگیرد  و وقتی خبرنگار ازوی میخواهد که با توجه به فعالیت و زحماتی که در شهر ملارد  بعنوان یک خبرنگار و نوعی پل ارتباطی مردم با مجموعه شهرداری دارد  ازارسال آگهی هم به روزنامه سراسری وی داشته باشد که آقای کارمند شروع به توهین و ازکلمات اینکه دوس ندارم به شما کار بدم میکند؟ و من اگر دوس داشته باشم به هر کسی که دلم میخواد آگهی مناقصه و مزایده میدهم میکند ؟؟ و در مقابل چند نفر دیگر وی را به تمسخر و توهین میگیرد وباصدای بلند با او صحبت میکند.
متاسفانه این توهین ها  در سالیان گذشته از این آقای کارمند دیده شده است اما امروز در آستانه روز خبرنگار این ادبیات توهین آمیز  فاخر شامل
یکی از خبرنگاران خانم ساکن ملارد با سابقه درخشان رسمی شد ،این نوع رفتار تا به کی ادامه خواهد  داشت و چرا بازرسی و حراست شهرداری مانند دیگر برخوردهای قانونی اش خواب است؟
سخن من با مسئولین محترم نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد و همچنین شهردار ملارد این است که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و توصیه ایشان به تکریم ارباب رجوع ، چرا یک کارمند جزء به خودش اجازه توهین میدهد و در محل کارش یک بانوی شاغل را به تمسخر میگیرد
لطفا شخصا پیگیر حل مشکلات به وجود آمده از امور قرار دادهای خود و توهین مستقیم  وی به خبرنگاران باشید .
این رفتار ها  تا چه زمانی ادامه خواهد داشت بارها بارها فریاد زدیم که امور قرار دادهای شهرداری ملارد شخصا با وقاحت کامل به خبرنگاران توهین کرده و وقتی خبرنگار مربوطه با توجه به حقی که وزارت ارشاد مبنی بر درج آگهی های مناقصه ومزایده به آن مراجعه میکند با صدای بلند فریاد میزند و خطاب به خبرنگار میگوید که دوس ندارم به شما آگهی بدهم و به هرکسی دوس داشته باشم آگهی میدهم.

جناب آقای کولیوند شهردار محترم ملارد ، در این شرایط سخت معیشتی و بهداشتی لطفا کمی بیشتر چشمانتان را باز کنید تا بتوانید خادمین واقعی در بدنه شهرداری ملارد را پیدا کنید!

ملارد شهر خوبی ها و تولید و سنت است و شایسته یک شهر با مسئولین خوب نیست که یک کارمند بی ادب ، با ادبیاتی که درخور خود و خانواده اش است به ارباب رجوع توهین نماید و در نهایت شخصیت او را زیر سئوال ببرد که نوعی فساد اداری است که شخص مقام معظم رهبری در ماه گذشته تاکئیدات مهمی در مبحث مبارزه با فساد به جامعه اداری ابلاغ نمودند

نکته حقوقی

مجازات قانونی برای اهانت به ارباب رجوع در قانون به صورتی تعیین شده که هیچ کارمندی حق اهانت به ارباب رجوع را ندارد. قانون گذار در اجرا و تعیین مجازات‌ها مطابق با قوانین، حقوق همه را یکسان در نظر می‌گیرد و در تعیین حقوق افراد هیچ گونه تبعیضی قائل نمی‌شود. منظور از اهانت هر گونه برخورد توهین آمیز از سوی کارمندان و مستخدمان دولت نسبت به ارباب رجوع است که در قانون جرم محسوب می‌شود. لازم به ذکر است در متن ماده قانونی ۶۰۸ و ۶۰۹ عنوان شده که هر کس به دیگری اهانت کند مشمول مجازات قانونی از قبیل حبس و جریمه نقدی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *