تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر صفادشت ۵ سال زمان می‌برد

بخشدار صفادشت گفت: تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر صفادشت پنج سال زمان می‌برد و زیرساخت‌های آموزشی با نقطه ایده‌آل فاصله دارد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،ناصر انصاری  با اشاره به بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، ضمن آرزوی موفقیت برای همه دانش‌آموزان و آینده‌سازان کشور به‌ویژه دانش‌آموزان صفادشتی اظهار داشت: وضع زیرساخت‌های آموزشی در صفادشت خوب است.

وی ادامه داد: زیرساخت‌های آموزشی و پرورشی صفادشت متناسب با جمعیت در این شهرستان بوده و مناسب است؛ ولی هنوز با نقطه ایده‌آل در این جنس زیرساخت‌ها فاصله داریم و این فاصله یک مشکل کشوری است، زیرا در کشور در زیرساخت‌های آموزشی با نقطه ایده‌آل فاصله داریم.

بخشدار صفادشت در تشریح مشکلات زیرساخت‌های آموزشی در مسکن مهر تصریح کرد: دو مدرسه در مسکن مهر صفادشت ساخته شده است و دو مدرسه هم در جریان ساخت داریم که اسکلت آن‌ها تمام شده است و در مرحله نازک‌کاری قرار دارد.

انصاری با تأکید بر اینکه ظرفیت مسکن مهر در صفادشت طبق برآورد انجام‌شده یک هزار نفر است، اضافه کرد: مشکلات زیرساختی در حوزه مسکن مهر در صفادشت زیاد است.

وی با اشاره به اینکه آماده‌سازی راه‌ها، معابر و جداول در مسکن مهر را در مسیر اجرا قرار داده‌ایم، تصریح کرد: قراردادها با پیمانکاران بسته‌ شده است و در حال کار برای تقویت این زیرساخت مهم در مسکن مهر هستند.

بخشدار صفادشت با بیان اینکه مشکلی در بخش برق و گاز در مسکن مهر نداریم، اضافه کرد: در حوزه مخابرات هم بخش زیادی از مسکن مهر شبکه‌گذاری شده است و در تلاش برای تقویت سایر زیرساخت‌ها هستیم.

انصاری با تأکید بر اینکه زمینی برای شکل دادن به زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در مسکن مهر صفادشت تحویل شبکه بهداشت شده است، تصریح کرد: بخشی از مشکلات ساکنان مسکن مهر در این زمینه رفع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه زمینی هم در اختیار نیروی انتظامی در مسکن مهر قرار داده‌ایم، اضافه کرد: هم‌اکنون کلانتری در مسکن مهر فعال است.

بخشدار صفادشت با اعلام اینکه پنج سال زمان برای تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر صفادشت زمان نیاز داریم، اظهار کرد: بخشی از مشکلات به خود اعضا و تعاونی‌ها برمی‌گردد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *