رسانه های بیگانه قصد کمرنگ نشان دادن حضور مردم در راهپیمایی ها را دارند

جانشین سپاه حضرت سیدالشهداء استان تهران سخنران ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن ملارد

سرهنگ حیدرنیا جانشین سپاه حضرت سیدالشهداء استان تهران گفت: این جمعیت پرشکوه راهپیمایی ها در کشور باعث تضعیف روحیه دشمنان انقلاب میشود

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، پس از شروع راهپیمایی مردم ولایت مدار ملارد از دو نقطه و طی کردن  مسیر های چندکیلومتری به محل تجمع رسیدند و پس از اجرای سرود های دانش آموزان سرهنگ حیدرنیا پشت تریبون حاضر شد و به عنوان مهمان و سخنران ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر ملارد ارائه مطلب نمود.

بسم الله الرحمن رحیم

انقلاب ذلت ایران را به عزت اسلام مبدل ساخت و سرها و گردن ها را درمقابل ابرجنایتکاران، همچو قله های رفیع، برافراشته ساخت و برگه ی بدهکاری مستضعفین را در برابر قدرت های استکباری، به برگه های طلبکاری مبدل کرد و موازنه ها را در منطقه و در سطح جهان برهم زد و طرح نو در انداخت و دنیایی جدید ساخت و اسلام را به عنوان نیروی سوم در سطح جهان مطرح نمود…

امام آمد، …

و شوکت دروغین و جبروت پوک و پوچ جباران را در هم شکست و زمین افتادگان محروم، و لگدمال شدگان مظلوم را به اوج شکوه و شوکت رساند. آمد، و سیلی اسلام را بر صورت کفر نواخت و با مشت و بازوی حق، بر فرق و دهان باطل کوبید.

آمد، و همه جای ایرانمان را طراوت و سرسبزی ایمان بخشید و تمامت سرزمینمان را، و دشت ها و جلگه هایمان را، کوهها و بیابان هایمان را، کوچه و گذرهایمان را، خانه ها و مزارهایمان را، لاله کاشت، لاله ی سرخ انقلاب، که خونبهای آزادی بشریت، و رهگشای مردم به سوی نور و فلاح و روشنائی است.

امام آمد، …و لاله های سرخ شهادت را آبیاری کرد، و با آمدنش، ویرانه هایمان آباد شد، و جهاد زندگی ساز سازندگی معجزه کرد، و کار، ارزش یافت، و کارگر، مقدس شد و ساختن، عبادت گشت و عبادت، بعد سیاسی یافت.

انقلابمان پیش رفت – و می رود – ولی نه به بهای کم، که به قیمت هزاران شهید و جانباز و مفقود و اسیر.

چه خون هائی که ریخته شد ، چه عزیزانی که فدا شدند و چه مخلصانی، در مقام رفیع ایثار جای گرفتند.

 

و … اینها  گوشه ای از میوه های روئیده بر شاخسار زمان در ۲۲ بهمن که با بذرافشانی باغبان بزرگ خیر و برکت و حق و آزادی، یعنی امام امت، فرا دست آمده است.

یاد آن روز آفتابی جاودان، و ثمرات یوم الله بزرگ و خونرنگ ۲۲ بهمن افزون باد.

این روز متعلق به همه ایرانیان می باشد که همچون سالهای گذشته به میدان آمده اند تا پیام پشتیبانی از آرمانهای امام و شهداء و ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان را به دنیا مخابره کنند. وی اضافه کرد: امروز بعد از ۴۰ سال شاهد پیشرفت های بزرگ در عرصه های مختلف هستیم که ثمره وحدت و استقامت ملت بزرگ و شریف ایران می باشد .

پ

انتهای پیام / احمدیان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *