جانمائی و طراحی برای ساخت ۱۰ اداره در شهرک اداری شهرستان ملارد

نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد تصریح کرد: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر ملارد،اداراتی که در سال ۹۸ اقدام به ساخت اداره متبوع خود نمایند، هزینه جواز ساخت از آن اداره دریافت نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد،توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد از جانمائی و طراحی برای ساخت ۱۰ اداره در شهرک اداری شهرستان ملارد خبرداد.

توکلی کجانی با اعلام این خبر افزود: با اختصاص زمین مناسب در قالب سایت اداری توسط مدیریت شهری در سنوات گذشته به ادارات، بستر تجمیع ادارات در شهرک اداری فراهم شده است انتظار می رود، دستگاه های مسئول نیز  با تلاش مجدانه نسبت به اتمام و پیگیری  مراحل ساخت ساختمان های اداری اقدام کنند. فرماندار ملارد اضافه کرد: هر کدام از اداراتی که زمین در شهرک ادارای تحویل گرفته ند، اگر تا نیمه دوم سال ۹۸ اقدام به دریافت مجوز ننمایند،زمین توسط شهرداری پس گرفته خواهد. نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد تصریح کرد: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر ملارد،اداراتی که در سال ۹۸ اقدام به ساخت اداره متبوع خود نمایند، هزینه جواز ساخت از آن اداره دریافت نخواهد شد.
بر اساس این گزارش ، در همین راستا جلسه ای به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور نماینده اداره کل راه و شهرسازی، شهردار و رئیس شورای شهر ملارد و جمعی از روسای ادارات در محل فرمانداری برگزار و در خصوص زمین تخصیص داده شده، طراحی و نحوه متراژ اعیان ساخت این ادارات بحث و تبادل و نظر صورت گرفت که پس از طراحی ساختمان از سوی اداره کل راه و شهرسازی و جذب اعتبارات تائیدیه های لازم ساخت ادارات صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری، آبفای روستائی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، منابع طبیعی ، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، محیط زیست، دامپزشکی و تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  آغاز خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *