پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد - http://eghtedaremalard.ir

جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان تهران ویژه شهرستان ملارد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، ستاد بازآفرینی استان تهران ویژه شهرستان ملارد در سالن جلسات فرمانداری ملارد برگزار شد.

مهمان ویژه این جلسه دکتر تقی زاده معاون هماهنگی عمرانی استانداری تهران [1] بود و در ابتدای سخنانش گفت : در دیدگاه ما شهرستان ملارد یکی از شهرستان های ویژه استان است و سعی داریم در مقابل تلاش های شبانه روزی دکتر توکلی اکثر اعتبارات را اختصاص دهیم. ملارد یکی از ورودی های استان تهران است و از حساسیت های ویژه ای برخوردار است و امیدواریم قدردان مردم شریف شهرستان ملارد باشیم و پیگیر تشکیل سازمان عمران و نوسازی در شهر ملارد هستیم و تمام همت ما بر این است که بافت فرسوده این شهرستان بهبود پیدا کند و حتی به فکر اختصاص انشعابات رایگان و یا نیم بهاء برای شهروندانی که قصد نوسازی دارند هستیم و تدابیر ویژه ای اندیشه شده است که ارازی قولنامه ای سامان دهی پیدا نماید .

 

جزئیات بازآفرینی شهری ملارد

امنیت اجتماعی و تقویت قوای نیروی انتظامی در دستور کار ما قرار دارد .
باز آفرینی در شهرستان ملارد در سال ۹۶ و ۹۷ در دو مرحله انجام شد و پس از گونه بندی در سه محله در سرآسیاب شمالی و سرآسیاب جنوبی و ملارد قدیم کار آغاز شد و مراکز توصیه محله به طور رسمی در موارد گوناگون که نیاز های یک شهر بوده کار خود را پیگیری نموده است و در مسائل خانوادگی ، زنان، محیط، بهداشت، امنیت شهری ،تحصیل و… پیشرفت خوبی داشته است. مسکن جایگزین امید برای مواقع ضروری و بحرانی پیش بینی شده است .شهرستان ملارد در سال ۹۷ از اعتبارات ارزش افزوده ۱۸۵ ملیارد تومان برداشت نموده است و فعالیت های عمرانی خوبی در شهرستان بخصوص بخش صفادشت [2] و شهر ملارد انجام داده است ولی این در حالی است که کل اعتبارات عمرانی استان تهران حدود ۲۰۰ ملیارد تومان است.

انتهای پیام/احمدیان