به ریاست فرماندار شهرستان انجام شد

جلسه شورای آموزش و پرورش ملارد

با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش با هدف بررسی مصوبات جلسه قبل و تصمیم گیری برای مسائل پیش روی مدارس این شهرستان برگزار و چندین مصوبه به همراه داشت.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش با هدف بررسی مصوبات جلسه قبل و تصمیم گیری برای مسائل پیش روی مدارس این شهرستان برگزار و چندین مصوبه به همراه داشت.

آسیب شناسی آموزش و پرورش ملارد

لزوم تغییر تعرفه ی انشعابات برخی از مدارس به آموزشی، ارائه راهکار در راستای حل اختلاف بین آموزش و پرورش و اداره اوقاف در خصوص هنرستان کشاورزی و بررسی عوامل مؤثر بر آسیب های اجتماعی در بین دانش آموزان بخشی از مواردی بود که در این جلسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قانون تشکیل شورای آموزش و پرورش

ماده ۱ – به منظور تحقق مشارکت و نظارت مردم در امر آموزش و پرورش و بهره گیری از کلیه منابع و امکانات ، جهت تاسیس ، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و تسهیل در فعالیتهای اجرایی آموزش و پرورش ، شوراهای آموزش و پرورش در استانها و شهرستانها به شرح این قانون تشکیل می گردد.
ماده ۲ – منظور از شورای استان و شورای شهرستان و شورای منطقه که طبق این قانون تشکیل می شود، به ترتیب شورای آموزش و پرورش استان ، شورای آموزش و پرورش شهرستان و شورای آموزش و پرورش منطقه است .
تبصره – تشکیل شورای آموزش و پرورش منطقه در شهرهای بزرگ و بخشهای کشور، به پیشنهاد شورای استان و تصویب وزارت آموزش و پرورش خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *