ایازی قول های خوب پزشکی برای ملارد داد

جلسه شورای اداری شهرستان ملارد برگزار شد+تصویر

توکلی: مسئولان در سال جدید بیشتر به فکر اشتغال و پیشرفت باشند نه فعالیت های عمرانی

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان ملارد با حضور مهمان ویژه پزشکی در روز پرستار آغاز به کار کرد .

جلسه شورای اداری شهرستان ملارد با حضور دکتر ایازی معاون محترم وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی ساعت ۸:۳۰ صبح جلسه خود را آغاز کرد که قبل از حضور در جلسه دکتر ایازی و هیئت همراه به اتفاق رئسای برخی از ادارات و امام جمعه محترم ملارد از مراحل ساخت و روند روبه پیشرفت بیمارستان در حال احداث ملارد بازدید کردند که در این جلسه دکتر ایازی قول راه اندازی شیفت سوم کاری بیمارستان را به جهت سرعت بخشیدن به روند اتمام پروژه را داد و تاکئید کرد کمک میکنیم هرچه زودتر حق به حق دار برسد تا مردم مظلوم شهرستان ملارد افتتاح بیمارستان را هرچه سریع تر ببینند .
در ابتدای آغاز جلسه ائمه جمعه شهرستان ملارد به مطالبی در چهارچوب رسیدگی به مشکلات مردم و رفع نیازمندی های مردمی در کل شهرستان ملاردپرداختند و پس از آن رئیس اداره بهداشت و جمعیت حلال احمر و اداره صمت و برخی دیگر از ادارات گزارش عملکردی و خدمات مردمی سال ۹۶ تاکنون خود را به حاضرین ارائه دادند.

دکتر توکلی کجانی فرماندار ملارد در جلسه شورای اداری شهرستان ملارد گفت: از شما مسئولین خواستار پیگیری بیشتر امورات مردمی باشید و ارباب رجوع را به مراکز دیگر نفرستید ، اگر نیاز ارباب رجوع در اداره شما حل نمیشود اورا ابتدا راهنمایی کنید بعد به مراکز دیگر بفرستید .
توکلی در ادامه مطالبش تاکید کرد در سال ۹۸ بیشتر به فکر توسعه و اشتغال مردم و جوانان باشید ، اگر فکر میکنید کار های عمرانی ارجعیت ندارد بیشتر به فکر پیشرفت اشتغال مردم و نوآوری باشید.

انتهای پیام/ م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *