قرارگاه جهادی سلامت شهرستان ملارد

قرارگاه جهادی سلامت شهرستان ملارد تشکیل شد

جهاد ملارد

طی حرکتی جهادی، گروهای مردمی تشکیل شده برای مبارزه با زنجیره شیوع ویروس کرونا، با هم متحد شدند، تا با عظمی راسخ و قدرتی برگرفته از اتحاد مردمی به زنجیره شیوع ویروس کرونا پایان بدهند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد، در هفته پایانی سال ۱۳۹۸، گروهی از جهادگران سلامت شهرستان در اقدامی ستودنی، برای مبارزه با زنجیره شیوع ویروس کرونا، با یک دیگر پیمان یک دلی بستند و برای برنامه ریزی اقدامات نیروهای جهادی شهرستان ملارد با توکل به خداوند رحیم برخاستند.
قرارگاه جهادی سلامت شهرستان ملارد برای پوشش خدمات بهداشتی و رسانه ای به همت مردم، در نظر دارد اقداماتی موثر را اجرائی کند. تا بر اساس پروتوکل های ابلاغی از وزارت بهداشت در افزایش بهداشت محیطی، و کاهش ضریب شیوع ویروس کرونا از عوامل محیطی(مانند: معابر عمومی و اماکن و اصناف و مشاغل پر تردد و …)،نقش پرنگی داشته باشد.
به گفته مسئولین این قرارگاه، حرکت آنها یک حرکت مردمی میباشد، که قدم به قدم همراهی مردم شریف شهرستان برای مبارزه با شیوع این ویروس لازم میباشد. این قرارگاه در برنامه های روزانه خود در نظر دارد تا بطور مستمر، محله ها و خیابان های شهرستان ملارد را ضدعفونی کرده و همین طور برنامه ریزی شده تا به جهت تولید و توزیع بسته های بهداشتی و پیشگیرانه اقدامات موثری انجام گیرد. و چنانچه افرادی از مردم شریف شهرستان برای کمک و همراهی این عزیزان آمادگی داشته باشند، از ایشان استقبال به عمل می آید.

از مردم شریف شهرستان هم خواهشمند است، برای اینکه خدمت رسانی این عزیزان سریعتر به همت خود شما باعث قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا بشود، در منازل خود بمانید و از تردد بی مورد و دید و بازدیدهای عیدانه جدا خودداری بنمایید.

لینک کانال قرارگاه جهادی سلامت شهرستان ملارد

https://t.me/jahademalard/

قرارگاه جهادی سلامت شهرستان ملارد
قرارگاه جهادی سلامت شهرستان ملارد

پایان پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *