حزب الله حمله ائتلاف سعودی به اتوبوس دانش آموزان یمنی رامحکوم کرد

حزب الله لبنان جنایت ائتلاف سعودی را در حمله به اتوبوس دانش آموزان یمنی که منجر به شهید و زخمی شدن ده ها نفر شد، به شدت محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از خبر گزاری مهر ،حزب الله لبنان اعلام کرد: جنایت ائتلاف سعودی – آمریکایی علیه ملت یمن را به شدت محکوم می کنیم.

حزب الله لبنان تاکید کرد: جنایت های ائتلاف سعودی – آمریکایی علیه ملت یمن نشان دهنده میزان شکست آنها در رسیدن به هدفشان است.

حزب الله لبنان عنوان کرد: ائتلاف سعودی – آمریکایی برای سرپوش گذاشتن بر شکست های نظامی خود در یمن به تروریسم و خشونت روی آورده اند.

در جنایت ائتلاف تحت رهبری سعودی در حمله به اتوبوس دانش آموزان یمنی در بازار ضحیان صعده،  ۴۷ نفر شهید و ۷۷ نفر دیگر زخمی شدند.

این حملات در راستای جنایت های روزانه ائتلاف تحت رهبری عربستان علیه شهروندان یمنی صورت می گیرد، حملاتی که بیش از سه سال است شروع شده و در سایه سکوت و همدستی جامعه بین الملل و نهادهای حقوق بشری ادامه دارد.

عربستان از فروردین سال ۹۴ در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده ای را علیه یمن فقیرترین کشور عربی آغاز کرد تا به بهانه بازگرداندن رئیس جمهوری مستعفی این کشور به قدرت، به اهداف و زیاده‌خواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *