مادر شهیدان فهمیده به خانه ابدی رفت

آئین تشییع و تدفین مادر شهید حسین فهمیده برگزار شد

آیین تشییع و تدفین مادر شهید حسین فهمیده با حضور جمعی از مسؤولان کشوری و استانی و جمعیت کثیری از مردم استان تهران و البرز ظهر چهارشنبه در بهشت زهرا تهران انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، آئین تشییع مادر شهیدان حسین و داوود فهمیده امروز چهارشنبه ۱۴ اسفند با حضور جمعی از مردم برگزار شد.

بانو کریمی پس از تحمل یک دوره بیماری شامگاه دوشنبه هفته جاری دار فانی را وداع گفت و امروز در قطعه ۲۵ بهشت زهرا بر دوش مردم تشییع و به خاک سپرده شد.آیین خاکسپاری پیکر مطهر مادران شهید فهمیده پس از آیین تشییع با وجود محدودیت های تجمعاتی پر شکوه و با حضور مردم شهید دوست تهران و البرزبرگزار شد.

گفتنی است شهید محمد حسین فهمیده متولد ۱۳۴۶ نوجوان ۱۳ ساله‌ای بود که در جنگ تحمیلی درست ۵ روز پی از آغاز جنگ همراه رزمندگان بسیجی به خرمشهر رفت و سرانجام در ۸ آبان سال ۵۹ در محله کوت شیخ خرمشهر در حالی که نارنجک به بدنش بسته بود به سمت تانک‌های دشمن رفت و به شهادت رسید و شهید داود فهمیده نیز متولد ۱۳۴۱ در سال ۶۲ در عملیات والفجر ۲ در منطقه حاج عمران بر اثر اصابت ترکش به در جه رفیع شهادت نائل آمد.

حضور چهره های شاخص کشوری و لشگری از استان تهران و البرز در این مراسم از نکات حائز اهمیت بود که می توان به سردار حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهداء کل استان تهران،کربلایی نریمان پناهی،علی صابر ماهانی رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور اشاره کرد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *