همزمان با روز جهانی قدس انجام شد

حضور باشکوه مردم ملارد در راهپیمایی روز قدس/ از “شعار مرگ بر آمریکا” تا تشکر از سیلی سپاه

پیش از ظهر جمعه دوم تیر با شعار «روز جهانی قدس، رمز وحدت و جهاد امت اسلامی، حمایت از مردم مظلوم فلسطین و زوال قطعی رژیم صهیونیستی» در شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان ملارد هم‌صدا با مردم ایران اسلامی بار دیگر ثابت کردند تا زمانی که ظلم در جهان وجود دارد از استکبارستیزی و عدالت‌خواهی خود دست برنمی‌دارند.

بر اساس این گزارش مردم روزه‌دار ملارد باشکوهی وصف‌ناشدنی و حضوری با شور و شعور هرچه باشکوه‌تر پای آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی را بار دیگر امضا کردند .

امروز همزمان با سراسر کشور اقشار مختلف مردم ، پیر و جوان، زن و مرد، کودک و بزرگ برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تمام مظلومان عالم به خیابان‌ها آمده بودند و در کنار یکدیگر فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

مردم شهرستان ملارد در کنار مسئولین ، روحانیون و علما با فریاد خشم خود بر سر استکبار جهانی ، حمایت خود را از مظلومان عالم به‌خصوص مردم مظلوم فلسطین و همچنین مردم بی‌دفاع یمن اعلام داشتند .

روزه‌داران ملاردی در گرمای طاقت‌فرسای امروز با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس شعارهایی همچون (( مرگ بر آمریکا ))،(( مرگ بر اسرائیل )) (( تازنده ایم رزمنده ایم فدائیان رهبریم))،(( این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده )) ، (( مرگ بر آل سعود )) سر دادند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *