حضور پرشور دانش آموزان در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ملارد / شعار مرگ بر آمریکا بیشترین تکرار را داشت

فریادهای «مرگ بر آمریکا» و نفرت و انزجار مردم استکبار ستیز و همیشه در صحنه ملارد، صبح امروز( پنج شنبه سیزدهم آبان ماه) در آسمان این شهر طنین انداز شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ،مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان؛ روز تسخیر لانه جاسوسی و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز امروز (پنجشنبه ۱۲ آبان ماه) از ساعت ۹:۳۰ صبح با حضور مسئولین شهرستان ، مردم و دانش آموزان از میدان ارغوان مارلیک به سمت مصلی نمازجمعه شهر ملارد؛ برگزار شد.

photo_2016-11-03_12-28-30-custom

این مراسم که با حضور گسترده دانش آموزان و مسئولین شهرستان برگزار شد با سخنرانی حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری و قرائت قطعنامه سراسری انزجار از استکبار جهانی همراه بود.

در این راهپیمایی دانش‌آموزان با سر دادن شعارهایی مانند «مرگ بر آمریکا»، «به آمریکای شیاد نمی‌کنیم اعتماد»، «برگ برنده ما دشمنی با آمریکاست» نفرت خود را از سیاست‌های استکباری آمریکا نشان دادند و از مسئولان خواستند تا به این شیطان اعتماد نکنند.

 

img_0282-custom

خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اقتدار ملارد با اشاره به یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، بر اهمیت و جایگاه والای این روز در تاریخ ایران اسلامی تاکید کرد.

خطیبی گفت: امروز ملت ایران به خصوص دانش آموزان با حضور در مراسم راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی بار دیگر با شهدا تجدید بیعت کردند تا ادامه دهنده راه آن‌ها باشند. امیدواریم که نسل جوان و دانش آموز ما ادامه دهنده‌ی راه شهدای دانش آموز سال ۵۷ باشند و بتوانیم اقتدار کشور را همچنان همانند گذشته حفظ  وروز به روز افزایش دهیم.

محسن رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اقتدار ملارد با اشاره یوم الله ۱۳ آبان و جایگاه این روز در تاریخ ایران اسلامی گفت: سیزدهم آبان سالگرد سه رویداد مهم در تاریخ ایران است تبعید امام خمینی به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران و تسخیر سفارت امریکا که به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) انقلاب دوم نامیده شد در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، سه رویداد متفاوت بودند، ولی هر یک در شکل دادن به حرکت انقلاب اسلامی نقش خاصی ایفا کردند.

وی با اشاره به نقش و جایگاه برجسته دانش آموزان در پیروزی و اقتدار انقلاب اسلامی ایران اذعان کرد: در عرصه‌های مهم و حساس انقلاب اسلامی به خصوص در دوران دفاع مقدس دانش آموزان ثابت کردند قشر اثر گذار و ثابت قدم در راه دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب هستند. بیش از ۳۶ هزار شهید دانش آموز سند محکمی از نقش آفرینی موثر دانش آموزان است که جزو افتخارات ملت ایران به ویژه دانش آموزان ایران اسلامی است.

رضایی افزود: امروز دانش آموزان عزیز می‌توانند با تاسی از راه شهدا و اهداف و سیره شهدا، در عرصه‌ی علم و فناوری ایران اسلامی را  به سمت آبادانی، افتخار و سر افرازی ببرند.

بر اساس این گزارش مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان در بخش صفادشت با حضور حجت الاسلام حسینی امام جمعه بخش صفادشت، شورای اسلامی شهر و دانش آموزان برگزار شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *