راهپیمایی باشور و شعور ملت ایران عبادت است

دشمن از این فتنه انگیزی ها هیچ دستاوردی نخواهد داشت

امنیت مهم ترین نیاز ضروری یک ملت و جامعه است ؛ برای مردم و مسئولان کشور ما نیز اولویت مهم ، پیشگیری از بروز ناامنی و آشوب توسط دشمنان و عوامل داخلی آنان است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، حجت السلام و المسلمین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه بخش صفادشت ، اظهار کرد:با رعایت تقوا و حیا بگذارید همسرتان ، همسر شما باشد نه اینکه دیگران از زیبایی و جمال و زینت او لذت ببرند.

حق همسر و وظایف متقابل

خطیب  نماز جمعه بخش صفادشت ، بیان داشت : حق همسرت آن است که بدانى، خداوند متعال با آفرینش او، وسیله آرامش، رفاه، انس و نگهدارى تو را فراهم نموده و واجب است هر کدام از شما زن و شوهر بر نعمت وجود دیگرى، خدا را سپاس گوید و بداند که این نعمت الهى است بر او. و بر تو واجب است که نعمت الهى را گرامى داشته در معاشرت با او، خوشرفتارى و رفق پیشه کنى.

استراتژی و راهبرد گام دوم انقلاب

ایشان در خطبه دوم نماز جمعه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۸ اضهار داشت : انقلاب اسلامی ایران با راهبرد استراتژی کلان خدمت در انتظار باید برای ظهور امام زمان علیه السلام تلاش کند . خب امروز در منظر امامین انقلاب، ما امانتی الهی به نام جمهوری اسلامی را در اختیار داریم. که رسالت ذاتی و غایی آن، چیزی جز حرکت زمینه‏ سازانه برای ظهور امام زمان(عج) نیست؛ آنهم با راهبرد و استراتژی کلان «خدمت در انتظار». یعنی باید مسولان، کارگزاران، نخبگان و به تبع آن‏ها آحاد افراد جامعه افق دیدشان را گسترش بدهند و مراقب باشند در دام تمدن غرب نیافتند. آنوقت میتوانند راهبرد خدمت در انتظار را عملیاتی بکنند. و در این گام دوم انقلاب با تمام توان خدمت کنند تا این انقلاب زمینه ظهور امام زمان(ع) را فراهم بکند.

حجت السلام و المسلمین حسینی خاطرنشان کرد : سیزده آبان ماه؛ سالروز سه واقعه مهم است. (تسخیر لانه جاسوسی سال۵۸، وتبعید امام(ره) به ترکیه سال ۴۳ و کشتار دانشجویان در دانشگاه تهران سال ۵۷) سه حادثه ای که دست پلید آمریکا در آن نقش اصلی را داشته است. این روز بزرگ و ماندگار، “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” نام گرفته است.

در طول شصت سال گذشته، از ابتدای نهضت اسلامی تا به امروز سروکار ما با آمریکای جهانخوار است. آمریکا با صحنه گردانی صهیونیزم جهانی و مزدوری عوامل منطق ه‏ای‏اش، همچنان دشمن اصلی ملت و انقلاب اسلامی ما است.
و روز به روز هم دشمنی اش زیادتر میشود که این نشانه درستی راه ماست.

خب، نه آمریکا از دشمنی اش دست خواهد برداشت چون شیطان بزرگ است و نه ما از ارزش ها و آرمانهای انقلابی خود دست برخواهیم داشت. بنابراین، عداوت ما با استکبار جهانی و دشمنی او با ما تمام شدنی نیست. و این مرگ بر آمریکای ما تا مرگ آمریکا و سگ هارش و مزدوران منطقه ی اش ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: ۱۶ آبان‏ماه، سومین فرصت دوماهه ایران به اروپا پایان می‏پذیرد و در صورت عدم اقدام عملی اروپا، گام چهارم کاهش تعهدات هسته ای بر اساس بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام برداشته خواهد شد.

امنیت نظام و کشور را حفظ کنید

خطیب نماز جمعه صفادشت  در ادامه با اشاره به آشوب‌های اخیر در عراق گفت: تلاش اخیر دشمن، در آشوب سازی و فتنه انگیزی در کشورهای همسایه ایران انقلابی، با هدف نا امن سازی کشورهای مقاومت و محیط محور مقاومت؛ ایران اسلامی است؛همه باید مراقب باشند به خصوص مردم و مسئولان عراق و لبنان که اولویت اول کشورهایشان علاج ناامنی است؛برای مردم و مسئولان کشور ما نیز، اولویت مهم، پیشگیری از بروز ناامنی و آشوب، توسط دشمنان و عوامل داخلی آنان است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *