حماسه ۹ دی در تاریخ ماندگار شد / در فتنه ۸۸ عده‌ای تلاش کردند تا ریشه این انقلاب و نظام را بزنند

امام جمعه ملارد گفت: در فتنه ۸۸ عده‌ای تلاش کردند تا ریشه این انقلاب و نظام را بزنند. کسانی که با شعارهای انتخاباتی آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و اندیشه‌های ناب حضرت امام خمینی (ره) و اصل ولایت مطلقه فقیه را زیر سؤال برده و سعی در نابودی این اصول داشتند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته ملارد با اشاره به سالروز حماسه یوم الله ۹ دی گفت: خروش ملت سرافراز ایران در ۹ دی و در مقابله با فتنه عوامل بسیاری داشت که یکی از این عوامل بی حرمتی فتنه گران به حضرت سیدالشهدا (ع) بود.

وی افزود: حضرت امام خمینی (ع) فرمودند این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است. در فتنه سال ۸۸ هم هتک حرمت به ساحت مقدس امام حسین (ع) خون مردم ایران را به جوش آورد و حماسه ۹ دی را ایجاد کرد.

امام جمعه ملارد با اشاره به نقشه دشمن در براندازی نظام جمهوری اسلامی تشریح کرد: برخی از معاندین دین مقدس اسلام و انقلاب اسلامی و همچنین مردم سرافراز ایران اسلامی به دین و انقلاب دهن کجی کردند و به ارزش‌های دینی اهانت کردند و همین امر باعث شد مردم بخروشند و به برکت خون سیدالشهدا (ع) این حماسه ماندگار شد و تاریخ ماند.

حسینی نوری تصریح کرد: در فتنه ۸۸ عده‌ای تلاش کردند تا ریشه این انقلاب و نظام را بزنند. کسانی که  با شعارهای انتخاباتی آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و اندیشه‌های ناب حضرت امام خمینی (ره) و اصل ولایت مطلقه فقیه را زیر سؤال برده و  سعی در نابودی این اصول داشتند.

وی افزود: در فتنه ۸۸، فتنه گران در روز قدس، ۱۳ آبان، روز دانشجو، ۲۲ بهمن و سایر مناسبت‌های ملی دیگر دست به اعمالی زدند که به نفع استکبار جهانی و ضرر ایران اسلامی بود. آن‌ها تصویر امام (ره) را به آتش کشیدند و به اصل ولایت فقیه و خون سیدالشهدا بی احترامی و هتک حرمت کردند. لذا ملت رشید ایران به خروش درآمد و در ۹ دی یک بار دیگر در دفاع از ارزش‌های اسلامی و دینی به پا خاست.

امام جمعه ملارد تاکید داشت: ملت سرافراز ایران به تبعیت از مقام معظم رهبری و در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب اسلامی همیشه در صحنه حضور داردو هر زمان که نیاز باشد با تمام توان از انقلاب و آرمان‌ها و اندیشه‌های ناب رهبر انقلاب دفاع خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *