خیرین برای ساخت مدارس در ملارد به آموزش و پرورش کمک کنند

فرماندار ملارد خواستار کمک خیرین برای ساخت مدارس در ملارد شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، بهمن خطیبی پیش از ظهر شنبه با حضور در یکی از مدارس شهرستان ملارد، در مراسم بازگشایی مدارس این شهرستان، طی سخنانی گفت: در سال جاری، علاوه بر بازگشایی مدارس و آغاز هفته دفاع مقدس، آغاز ماه محرم را داریم و پرچم سبز جوان مردی و آزادی خواهی، که اباعبدالله الحسین(ع) در محرم برافراشتند، مهم ترین درس برای جهانیان در این ایام است.

وی افزود: مکتب حسینی و آموزش فرهنگ والای آزادی خواهی، باید مورد توجه متولیان آموزشی و معلمان ما قرار بگیرد، جایگاه تعلیم و تربیت در دین اسلام، بر کسی پوشیده نیست و مسلمانان باید با تاسی بر پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار علیهم السلام پیش رو در علم آموزی باشند.

فرماندار ملارد با بیان این که کشورهای اسلامی در حال توسعه هستند، تاکید کرد: باید دانش آموزان و معلمان و آموزش و پرورش تلاش کنند، تا به جایگاه واقعی اسلام در تعلیم و تربیت برسیم و کشور ما به رشد و توسعه ای که حق خود است، دست یابد.

خطیبی با تاکید بر ارتقا منزلت اجتماعی معلمان و دانش آموزان گفت: در سال جدید، که سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است، دانش آموزان با رویرد اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به تحصیل علم پرداخته و به کشور از این جهت کمک کنند.

وی که در یک مدرسه خیرساز سخن می گفت، اظهار داشت: نباید فکر کنیم، دولت می تواند، تمام امکانات را برای ما فراهم کند، بلکه نیاز به کمک خیرین و

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *