ارتش تجهیزات بیشتری به منطقه می‌فرستد

درخواست فرمانده ارتش ازمسئولان؛روند امدادرسانی درپلدختر تقویت شود

پلدختر- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: از مقامات مسئول استان و بقیه بخش‌هایی که در این مورد وظیفه دارند درخواست داریم کار امدادرسانی را تقویت کنند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل ازخبرگزاری مهر،امیر سرتیپ عبدالرحیم موسوی بعد از بازدید از مناطق سیل زده پلدختر به خبرنگاران گفت: یک سوم شهر واقعاً وضعیت بدی دارد، گل و لای و درختان و وسایلی که سیل با خود آورده است در خانه‌های مردم، کوچه‌ها، خیابان‌ها و مغازه‌ها پر شده است.

وی عنوان کرد: همه نیروهای امدادگر حاضر دارند کار و تلاش می‌کنند ولی حجم تخریب خیلی حجم بالایی است.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: آنچه قرار شد ما انجام بدهیم این است که حجم دستگاه‌های مهندسی و کمپرسی‌ها را بیشتر کنیم تا بتوانیم زودتر به منطقه سامان دهیم.

امیر سرتیپ موسوی بیان کرد: از مقامات مسئول استان و بقیه بخش‌هایی که در این مورد وظیفه دارند درخواست داریم یک مقدار کار را تقویت کنند که زودتر وضعیت مردم به یک سامانی برسد.

وی ادامه داد: ارتش اکیپ‌های مختلفی را از شهرستان‌های مختلف به منطقه آورده و به صورت یک تیم کاری همه مشغول هستند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تیم‌هایی از کرمانشاه، خرم آباد، بروجرد، اهواز و دزفول در منطقه مستقر شده است، یادآور شد: نیروهای ارتش در کنار بقیه امدادگرها مشغول هستند.

امیر سرتیپ موسوی ادامه داد: با این حال حجم خرابی‌های سیل به خصوص در یک سوم شهر پلدختر زیادتر از میزان کاری است که هم اکنون انجام می‌شود و باید کار تسریع و تقویت شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *