دستگاه دیپلماسی متاسفانه در خصوص حمایت غرب از منافقین هیچ عکس العملی از خود نشان نداد/ آنچه امروز در عراق نیاز است وحدت مردم زیر لوای مرجعیت دینی است

امام جمعه ملارد گفت: یک روز پس ازدیدار وزیر امور خارجه کشورمان با رییس جمهور فرانسه اجلاسی با مدیریت منافقین در فرانسه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود . متاسفانه دستگاه دیپلماسی ما بر این رفتار غرب در حمایت از منافقین هیچ عکس العملی از خود نشان نداد .

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه شهر ملارد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با مسئولین قوه قضائیه گفا: مقام معظم رهبری در این دیدار خطاب به مسئولین این قوه فرمودند: قوه قضاییه باید پرچم دار حقوق عمومی و آزادی های مشروع در جامعه باشد . هرجا حقوق عمومی مردم ضایع می شود قوه قضاییه باید ورود کند . مدعی العموم دفاع از حقوق مردم وظیفه قوه قضاییه است .
وی افزود : ایشان در کلام خود برخورد جدی و قاطع با قانون شکننان را ویفه مهم قوه قضائیه دانستند .قانون شکننان در هر مسند و مقام و لباسی که باشند باید مطیع قانون باشند و اگر قانون را نتابند باید با آن ها برخورد جدی شود .کسی که می خواهد به قوه قضاییه مراجعه کند باید احساس آرامش کند .
حسینی نوری با اشاره به اجلاس منافقین در فرانسه و حمایت غرب از تروریست و همچنین تحریم ها جدید آمریکا تصریح کرد: یک روز پس ازدیدار وزیر امور خارجه کشورمان با رییس جمهور فرانسه اجلاسی با مدیریت منافقین در فرانسه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود . متاسفانه دستگاه دیپلماسی ما بر این رفتار غرب در حمایت از منافقین هیچ عکس العملی از خود نشان نداد .
وی افزود: مجامع بین المللی که مدعی دفاع  از حقوق بشر و مقابله با تروریسم هستند امروز از منافقینی که دستشان بیش از ۱۷ هزار ایرانی بی گناه آلوده است حمایت می کنند . آیا این حمایت از تروریسم نیست ؟

امام جمعه ملارد با اشاره به رویداد منطقه و آزاد سازی موصل در عراق اذعان کرد: دستاورد های آزادی موصل فراوان است . در بعد نظامی در عراق امنیت بیشتر مناطق به دست نیروهای عراقی آمده است. همچنین ارتقا امنیت در سامرا و استان صلاح الدین از دیگر نتایج این اقدام است.

وی افزود: در بعد سیاسی این پیروزی در حالی اتفاق افتاد که امریکایی ها هیچ نقشی در آن نداشتند .  آن ها تلاش کردند بین گروه های عراقی اختلاف بیاندازند ام این عملیات با موفقیت انجام شد .
حسینی نوری تشریح کرد: در بعد اقتصادی با توجه به موقعیت جغرافیای موصل دسترسی یه چاه های نفت عراق که بیشتر نفت در آن مناظق است اتفاق افتاد .کانال مهم انقال نفت به اروپا در آن منطقه بود .در بعد خارجی نیز پیام هایی به حامیان داعش در منطقه داشت که نمی توانند با حمایت و تجهیز داعش به اهدافشان برسند .
آنچه امروز در عراق نیاز است وحدت مردم زیر لوای مرجعیت دینی است . مرجعیت دینی بغداد را نجات داد و باید قدر این قدرت را در عراق بدانند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *