امام جمعه شهرستان ملارد:

دشمنان میدانند اوج قدرت ایران ، ولایت و رهبری است

چهارمین نماز عبادی سیاسی شهرستان ملارد با حضور پر شور مردم برگزار شد+تصویر

fه گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد/ :چهارمین نماز عبادی سیاسی شهرستان ملارد با حضور پر شور مردم برگزار شد ، حسینی با تشریح بیانات پر برکت مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیرو های مسلح گفت: در این کشور در زمان قاجار بیگانگان در جنوب فقط چند گلوله توپ شلیک کردند و از ترس شرق کشور را به دشمن دادند اما در زمان پهلوی علاوه بر دادن خاک به دشمن باید بیگانگان برای کشور ما تصمیم گیری میکردند ولی امروز با قدرت جلوی این دشمنان ایستادیم.

برای گرفتن ایران ۸ سال جنگ را به ما تحمیل کردند و در گذشته آمدند و تفکرات و لشگریان طالبان و داعش و دیگر تروریست هارا جلوی ما علم کردند ولی ما با قدرت ایستادگی کردیم که اینها نشان دهنده قدرت نظامی و سیاسی ماست.

حسینی در ادامه گفت: دشمنان در نظر پردازی هایشان هم گفته اند اوج قدرت ایران ولایت و رهبری ایران است. دشمنان میخواهند مارا در زمینه های سیاسی، هسته ای، موشکی، سایبری، وحدت و…. مارا به انحراف بکشند ولی نمیتوانند و باید قدر این قدرت و نعمت را بدانیم

حسینی در ادامه خاطر نشان کرد : آمریکا و دیگر همپیمانانش در منطقه دست خالی برگشتند و سیلی محکمی خوردند و میخواهند عربستان را بدوشند ، اینها باید بدانند اگر خطری ایران را تحدید کند گور خود را کنده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *