نماز جمعه بخش صفادشت برگزار شد

قدرت ایران حراس به جان دشمنان انداخته است

حسینی همدانی در ادامه خاطر نشان کرد: سپاه چه در داخل و چه در خارج صاحب عزت است و طبق فرمایش خداوند و مقام معظم رهبری همیشه باید آماده باشیم

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد آخرین نماز جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد در مهر ماه سال رونق اقتصادی به امامت حجت السلام حسینی همدانی در مصلی بزرگ بخش صفادشت با حضور مردم شریف این بخش و برخی از مسئولان برگزار شد.
حسینی همدانی در ابتدای سخنانش گفت: اربعین نوعی تفکر مهدویت و زنده نگه داشتن سبک مهدویت است ‌و اربعین آمادگی ظهور را ایجاد خواهد کرد. وظیفه ظهور بر عهده شیعیان است و این اربعین حسینی و پیاده روی عظیم که تمام جهان سعی در کمرنگ نمودن این وحدت بزرگ را داشتند نوعی راه برای تقویت ظهور است. مراسم پیاده روی جامندگان اربعین در صفادشت چهار سال است که برگزار میشود و این نشانه همت مردم و مسئولین در این شهرستان است و امسال هم از مصلی بزرگ صفادشت تا امامزاده بی بی سکینه (س) برگزار خواهد شد.
حسینی همدانی در ادامه خاطر نشان کرد: سپاه چه در داخل و چه در خارج صاحب عزت است و طبق فرمایش خداوند و مقام معظم رهبری همیشه باید آماده باشیم و امروزه شاهد هستیم دنیا از ما حراس دارد و دیدیم که پس از دستگیری روح الله زم چه حراسی در جان دشمنان افتاده است و اقتدار ایران و انقلاب اسلامی وحشت را به خانه های آنها انداخته است. امام حسین (ع)در راه کربلا فرمود: اگر سلطان ظالمی را دیدید که حرام خدا را حلال میکند و ظلم میکند ، آنجا است که شما باید قیام کنید و مقابل دشمن ایستادگی کنید و امروزه میبینیم که برخی ها قصد دارند با یزیدیان زمان سازش و مذاکره کنند ‌ولی با این مشقی که امام حسین (ع)در اربعین برای ما تعیین نموده به لطف خدا استکبار جهانی به زودی از صحنه روزگار حذف خواهد شد. دیدید که در اقتداری که در یمن خرج کردیم باعث شده تا عربستان برای نزدیک شدن به ایران به ما التماس کنند و با حراس درخواست مذاکره را داشتند.
با اقدامات خلاقانه اطلاعاتی سپاه تقدیر و تشکر میکنیم و این موضوع را تبریک عرض میکنیم و انشالله سپاه و دستگاه قضا به زودی دست ظالمان داخلی را رو خواهد کرد.

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *