امام جمعه ملارد:

دهه فجر طلوع انقلاب است و امنیتی که داریم به برکت همین انقلاب است

دهه فجر طلوع انقلاب اسلامی است و باید بدانیم این امنیتی که در منطقه داریم به برکت همین انقلاب و انقلابیون است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد / : سید حسینی امام جمعه شهرستان ملارد گفت : اگر هدف ما زندگی دنیوی باشد زندگی ما به سمت حرام میرود و از دیدار امام زمان محروم خواهیم شد .

طبق گفته مقام معظم رهبری نیت انتقال داعش به افغانستان چیست؟
آمریکا دست بزرگی در این نقل و انتقال گروه های تروریستی دارد ، افغانستان یک کشور استراتژیک و ویژه است و از اطراف به کشور های بسیار مهمی مانند ایران و هند دسترسی دارد و آمریکا با ایجاد گروه های تروریستی و ایجاد دو دستگی در افغانستان باعث پس رفت این کشور شده است و هدفش از انتقال داعش به افغانستان مطرح کردن خودش در منطقه و آن کشور است.
حسینی در ادامه خاطر نشان کرد: در دهه فجر قرار داریم و مشخص است که دهه فجر طلوع انقلاب اسلامی است و باید بدانیم این امنیتی که در منطقه داریم به برکت همین انقلاب و انقلابیون است و ما از ظلم و ستم رهایی پیدا کردیم و دهه فجر نوعی تجدید پیمان با با امام و انقلاب است و اگر بخواهیم دهه فجر در مسیر خود باشد باید اهداف انقلاب جلوی چشمانمان باشد. هویت انقلاب همان مبانی است که امام راحل اعلام کرد و شهدا برای ثبات آن مبانی شتافتند و دشمن مدام در حال شایعه پراکنی و تضعیف مردم ایران است ولی به لطف خدا مردم با حضورشان به این شایعات پایان میدهند .

سید حسینی افزود : خیمه شب بازی های جدید آمریکا علیه ایران دوباره شروع شده است و ترامپ و دولت آمریکا سعی در بدگویی ضد ایران دارند اما این بازی ها برای ما تازگی ندارد و مردم ما هشیار هستند و هیچ وقت از پشت خنجر نمیخورند و حالا سعی در توقف ساخت موشک های مارا دارند ولی بدانند که موشک سازی خط قرمز ماست و به ساخت موشک ادامه خواهیم داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *