با هدف تکریم وتجلیل از مقام شامخ شهداء

دیدار با ۱۰۰ خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان ملارد

دیدار با ۱۰۰ خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان ملارد با هدف تکریم وتجلیل از مقام شامخ شهداء+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد/ : بر اساس مصوبه شورای مشورتی فرماندار در امور ایثارگران شهرستان ملارد با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ۱۰۰ خانواده شاهد وایثارگر شهرستان ملارد در قالب طرح سپاس دیدار به عمل خواهد آمد.

گفتنی است این دیدار در ۱۹ دی ماه سالجاری با حضور فرماندار،امامان جمعه ، روسای ادارت شهرستان ملارد و جمعی از مسئولانی استانی برگزار خواهد شد.
به گفته رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد برای اجرای این طرح ۲۵ تیم متشکل از مدیران شهرستان ساماندهی شده و هر تیم به چهار خانواده معظم شهید، ایثارگر و جانباز سرکشی خواهد کرد. شایان ذکر است غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای شهر ملارد از دیگر برنامه  های این روز در شهرستان  ملارد خواهد بود.
خطیبی فرماندار شهرستان ملارد درجلسه هماهنگی این مراسم گفت: جایگاه و منزلت شهدا و ایثارگران بر تمام ملت شریف ایران روشن است چرا که آنان یکی از با ارزش ترین داشته های خود را در راه میهن و اسلام فدا کردند. خطیبی با تأکید بر اینکه امروز وظیفه ما زنده نگه داشتن راه و روش شهدا ی انقلاب  و قدردانی از خانوادهای معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان است گفت:  ماباید مشکلات و خواسته های این قشر عزیز را دریابیم و در جهت پی گیری و انعکاس به مسئولان در راستای رفع مشکلات آنان فعالیت نمائیم. فرماندار ملارد اظهارداشت: امیدواریم طرح سپاس با کیفیتی فراتر از دیگر شهرستان ها به نحو مطلوب و عالی در شهرستان ملارد اجرا گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *