دیدار

دیدار سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد با حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی نوری امام جمعه محترم و معزز شهرستان

حجت رسولی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان ملارد به همراه اسلامی سرپرست اداره ورزش و جوانان بخش صفادشت،کریمی مسئول امور فنی ورزشی با حاج آقا حسینی نوری امام جمعه محترم شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل ازروابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد؛روز سه شنبه ۲۲ خرداد ماه ۹۷ حجت رسولی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان ملارد به همراه اسلامی سرپرست اداره ورزش و جوانان بخش صفادشت،کریمی مسئول امور فنی ورزشی با حاج آقا حسینی نوری امام جمعه محترم شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

alt

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری ضمن تبریک انتصاب آقای رسولی بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ،توسعه زیر ساخت های عمرانی و ورزشی در شهرستان را خواستار شد و ورزش را عامل سلامت جسم و روح و نشاط جامعه ذکر کرد.

حسینی نوری پتانسیل ورزشکاران و جوانان این شهرستان را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت:در صورت نگاه ویژه به ورزش شهرستان ملارد و با توجه به وجود استعداد در این شهرستان ،شاهد حضور قهرمانان و ورزشکاران در میادین کشوری و بین المللی خواهیم بود.

رسولی سرپرست اداره ورزش و جوانان در این دیدار ضمن تشکر از حمایت های حجت الاسلام حسینی امام جمعه ورزش دوست شهرستان به تشریح برنامه های پیش روی این اداره پرداخت و از برگزاری برنامه ای آتی اداره ورزش و جوانان جهت پیشبرد ورزش در سطح شهرستان خبر داد.

توجه ویژه به مقوله جوانان،شناسایی و توجه به ظرفیتهای موجود در شهرستان در سطوح مختلف، حفظ و صیانت و تجلیل از قهرمانان و نام آوران ورزشی با همدلی و حمایت مادی و معنوی سایر دستگاههای اجرایی شهرستان در بخش ورزش از جمله مباجثی بود که در این دیدار مطرح شد.

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز : تعداد بازدید کـنندگـــان امروز : ۴۰۷
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز : تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز : ۶۹۵
بازدید های کل سایت از ابتدا : بازدید های کل سایت از ابتدا : ۷۹۸۰۳۷

جستجو در سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *