دیدار صمیمی توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد با خبرنگاران

دیدار توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد با جمعی از فعالان این حوزه در سطح شهرستان با حضور معاونین فرماندار، مسئول روابط عمومی فرمانداری و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در فضائی صمیمی و بی تکلف برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از خبرگزاری مهر،به منظور آشنائی با دیدگاه ها و نقطه نظرات اصحاب جراید، نشریات و خبرنگاران فعال شهرستان ملارد، دیدار توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد با جمعی از فعالان این حوزه در سطح شهرستان با حضور معاونین فرماندار، مسئول روابط عمومی فرمانداری و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در فضائی صمیمی و بی تکلف برگزار گردید.

در این دیدار که بیش از سه ساعت به طول انجامید هرکدام از مدعوین ضمن معرفی و بیان سوابق کاری و حوزه فعالیت خبری، به تشریح و برداشت خود از وضعیت و شرایط موجود شهرستان ملارد در مقایسه با سایر شهرستان های استان تهران، نقاط ضعف و قوت، پتانسیل ها، آسیب ها و برنامه هائی که می تواند در رشد و بالندگی این شهرستان موثر باشد پرداختند. ارتباط گیری بیشتر مدیران دولتی شهرستان با خبرنگاران، ضرورت ارائه گزارش عملکرد توسط شهرداریها و دهیاری ها، تقویت روابط عمومی ها، برگزاری نشست های خبری با حضور دستگاههای خدمات رسان و فرصت بیان مطلب به نماینده خبرنگاران در جلسه شورای اداری بخشی از خواسته های خبرنگاران بود.این خبرنگاران درباره معضلات اجتماعی، کمبود زیرساخت ها، مدیریت شهری، حفظ باغات و تکریم ارباب رجوع هم مطالبی را اظهار نمودند. توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در سخنانی ضمن تشکر از تلاش خبرنگاران در انعکاس خدمات صورت گرفته و تنویر افکار عمومی، تقویت روحیه مطالبه گری ضمن رعایت اخلاق و همچنین ایجاد امید در مردم را متذکر شده و گفت شهرستان ملارد دارای ویژگی های فراوانی است که به رغم تلاش ها و خدمات ارزشمند ارائه شده در طول سال های اخیر، می توان گفت این اقدامات با قابلیت ها و نیازهای آن همخوانی نداشته و تلاش مضاعفی را می طلبد. وی گفت در این باره دست یاری به سمت خبرنگاران که پل ارتباطی مطمئن بین مردم و مسئولان هستند دراز کرده و پیشنهادات و انتقادات سازنده و دلسوزانه آنها را پذیرا هستیم. توکلی کجانی به ضرورت کم کردن از اختلافات و ایجاد وفاق و همدلی در پیشبرد اهداف و انجام وظایف محوله اشاره کرد و افزود زیبنده نیست به خاطر برخی کم کاری ها، همه فعالیت های یک مجموعه را زیر سوال برده و سایر اقدامات را نادیده بگیریم. توجه و میدان دادن به جوان ها و بانوان در دولت تدبیر و امید و برخورد با منفعت طلبی افراد سودجو از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار شهرستان ملارد درباره آنها به تفصیل سخن گفت. وی تصریح کرد مدیر و یا مسئولی که نتواند و یا نخواهد با خبرنگاران که یکی از ارکان دموکراسی در جوامع امروزی هستند ارتباط بگیرد، بی شک شایسته پست مدیریت در دوران معاصر نبوده و هنوز سنتی باقی مانده است. توکلی کجانی به خبرنگاران اطمینان خاطر داد موضوعات مطروحه در این نشست را در کارگروه های تخصصی و با مدیران مربوطه مطرح و پیگیری نماید.
انتهای پیام/ م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *