تودیع معارفه

رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد معرفی شد

خطیبی فرماندار شهرستان ملارد ضمن قدردانی از تلاشهای صیفوری در طول تصدی مدیریت اداره ورزش و جوانان این شهرستان گفت: ملارد یکی از پتانسیل های خوب ورزشی کشور است که ورزشکاران آن در بسیاری از مسابقات برون مرزی خوش درخشیده و افتخاراتی را برای کشور عزیزمان رقم زده اند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل ازروابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، آئین معارفه رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد با حضور خطیبی فرماندار شهرستان، کاظمی مسئول حراست اداره کل درزش و جوانان استان تهران، شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در دفتر فرماندار شهرستان ملارد برگزار و حجت رسولی بعنوان رئیس جدید این اداره منصوب گردید .

خطیبی فرماندار شهرستان ملارد ضمن قدردانی از تلاشهای صیفوری در طول تصدی مدیریت اداره ورزش  و جوانان این شهرستان گفت: ملارد یکی از پتانسیل های خوب ورزشی  کشور است که ورزشکاران آن در بسیاری از مسابقات برون مرزی خوش درخشیده و افتخاراتی را برای کشور عزیزمان رقم زده اند.       فرماندار ملارد افزود: تلاشهای زیادی در طول دولت یازدهم و دوازدهم برای توسعه ورزش در سطح شهرستان صورت گرفته که امیدواریم با ورود نیروی تازه نفس در این اداره شاهد پیشرفه هرچه بیشتر در این مغوله مهم باشیم . وی در ادامه با اشاره به احداث پروژه استادیوم۵ هزار نفری ملارد تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد با کمک همه مسئولین شهرستان، این پروژه که از مصوبات سفر رئیس جمهور محترم به شهرستان می باشد را در هفته دولت سالجاری به بهره برداری برسانیم. خطیبی در ادامه ضمن تبریک انتصاب رسولی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان ملارد، اهتمام در رسیدگی جدی به امور جوانان و تعامل با دستگاه های مربوطه برای حل مسائل و مشکلات جوانان  را خواستار شد. بهره گیری از ظرفیت های موجود شهرستان و تعامل با مدیران، کارکنان، پیشکسوتان و ورزشکاران ، نظارت و توجه به توسعه ورزش همگانی، نظارت و اقدامات لازم درتسریع اجرای پروژه های عمرانی مرتبط آن شهرستان از دیگر خواسته های خطیبی از رئیس جدید این مجموعه بود بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *