سخنان جالب رئیس مجلس به مناسبت روز خبرنگار

رئیس مجلس:خبرنگار پلی مطمئن بین مردم و مسئولان برای حل مشکلات است

ییس مجلس با بیان اینکه رسانه ملی باید صدای رسای مردم باشد، گفت: خبرنگار آن عزیزی است که پل مطمئن بین مردم و مسئولان برای حل مشکلات است. خبرنگاران امانتدارانی هستند که خواسته‌های مردم را به مدیران خدمتگزار انتقال می‌دهند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد،  محمدباقر قالیباف امروز و در آستانه روز خبرنگار و در گفت وگویی تلویزیونی در شبکه خبر اظهارداشت: اگر زحمت خبرنگاران نبود و اگر مایه اصلی که همان حانشان بود را به میدان نمی‌گذاشتند، این صحنه های مهم و حساس ثبت و ضبط نمی شد. 

وی گفت: خبرنگار آن عزیزی است که پل مطمئن بین مردم و مسئولان برای حل مشکلات است. خبرنگاران امانتدارانی هستند که خواسته‌های مردم را به مدیران خدمتگزار انتقال می دهند و می‌توانند بسیار اثرگذار در حل مشکلات باشند و به جامعه آرامش دهند.

رییس مجلس عنوان کرد: خبرهای مهم و حوادثی که ناگهانی رخ می دهد را از شبکه خبر دنبال می کنم. این شبکه را، شبکه زنده، پویا و جذاب دیده‌ام.

قالیباف یادآور شد: هرچقدر شفافیت خبر بیشتر باشد و با تحلیل های بجا همراه باشد، موثرتر است. هرگاه خبر را با تاخیر گفته و یا کم را زیاد گفته ایم، ضرر کرده ایم، الحمدلله امروز مردم در حوزه خبر به رسانه ملی اعتماد دارند.

وی تاکید کرد: رسانه ملی باید صدای رسای مردم باشد، واقعا رضایت مردم هم همان رضایت الهی است. لذا رسانه ملی باید درد و خواسته و نظر مردم را باید منعکس کند. بنده به عنوان یکی از مسئولان اجرایی کشور توقع ام از رسانه ملی این است که حرف مردم را بزند و مسئولین هم باید این را بپذیرند و این حق است.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *