رضا سلیمی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدیدی جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد با حضور مسئولین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، ظهر امروز مراس تودیع و معارفه سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد با حضور حسین کتابدار مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران، انصاری بخشدار بخش صفادشت، امیر یقین لو معاون عمرانی فرمانداری ملارد، غلامرضاعسگری رییس شبکه بهداشت و درمان ملارد و مسئولین شهرستانی در فرهنگسرای بعثت بخش صفادشت برگزار شد.

هلال احمر شهرستان ملارد

کتابدار مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران در این مراسم با اشاره به افزایش سطح عملکردی روسای جمعیت هلال احمر در ۱۲ بخش جمعیت هلال احمر در استان تهران گفت: خوشبختانه در ارزیابی‌های صورت گرفته در شش ماه گذشته اطلاعات جامع و کاملی نسبت به جمعیت هلال احمر در شهرستان‌های استان تهران به دست آمده است. براساس اس ارزیابی‌ها، جمعیت هلال احمر در شهرستان ملارد و رئیس این بخش نمره قابل قبول دریافت نموده و از سطح کیفی خوبی برخوردار است.

وی با اشاره به توانمندی‌های رییس سابق جمعیت هلال احمر در شهرستان ملارد اذعان کرد: ایشان جزو روسای موفق در استان تهران بودند که توانستند با عملکرد خود نمره قابل قبولی و خوبی برای جمعیت در این شهرستان رقم بزنند.

کتابدار با اشاره به همکاری دستگاه‌ها و ادارات شهرستان ملارد با جمعیت هلال احمر تشریح کرد: خوشبختانه شهرستان ملارد یکی از شهرستان‌های ویژه‌ای است که فرمانداری و ادارات و سازمان‌های آن ارتباط بسیار خوب و سازنده‌ای با جمعیت داشته‌اند.

وی با اشاره به رمز موفقیت پیامبر اکرم (ص) در برخورد با مردم تصریح کرد: رمز موفقیت پیامبر اکرم (ص) مکارم اخلاق بود. حسن خلق در برخورد با مردم رمز موفقیت و گسترش اسلام است. ما باید در جامعه پیرو پیامبر اکرم (ص) باشیم و تلاش کنیم نیکویی اخلاق و خوش رفتاری را ترویج دهیم.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران تاکید کرد: رییس شعبه ما باید در دسترس مردم بوده و در هرزمان ممکن در خدمت رسانی به مردم آماده باشد. همچنین در برخورد با جوانان و داوطلبان با ملایمت و دوستی و نرمی برخورد نماید و زمینه ارتقا پیش از پیش جمعیت هلال احمر در شهرستان را رقم بزند.

در این مراسم حکم انتصاب رضا سلیمی به‌عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد و لوح تقدیر از زحمات احمد احمدی، رئیس سابق شعبه این شهرستان، توسط حسین کتابدار، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران به آن‌ها اهدا شد.

اهداء لوح تقدیر از زحمات احمد احمدی توسط فرمانداری شهرستان ملارد، شبکه بهداشت و درمان ملارد، بخشداری صفادشت، اداره ورزش و جوانان توسط نمایندگان آنها به وی تقدیم شد.

IMG_2716 IMG_2711 IMG_2708 IMG_2704 IMG_2730 IMG_2696 IMG_2699 IMG_2703 IMG_2728 IMG_2726 IMG_2719 IMG_2717

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *