رفتار فرزندان هاشمی به خصوص “فائزه” در جهت براندازی است

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: رفتارهای که فرزندان هاشمی دارند به خصوص رفتارهای فائزه هاشمی اقداماتی در جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی است؛ اینها نسبت به جمهوری اسلامی کینه پیدا کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص دیدار اخیر فائزه هاشمی با تعدادی از اعضای فرقه بهائیت که به تازگی از زندان آزاد شده اند اظهار داشت: رفتارهایی که فرزندان هاشمی دارند مخصوصا رفتارهای فائزه هاشمی اقداماتی در جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی است؛ خاندان هاشمی نسبت به جمهوری اسلامی کینه پیدا کرده اند و در حال تخلیه این کینه ها هستند.

این نماینده ر مجلس ادامه داد: ما پیش بینی می کنیم که خاندان هاشمی در آینده رفتار های بدتر از اینهاخواهند داشت البته اگر رفتاری بدتر از ملاقات با بهائیت باشد.

وی در خصوص لزوم برخورد دستگاه های قضایی با فائزه هاشمی اظهار داشت: دستگاه های امنیتی حتما باید رصد بکنند و علیه این افراد اعلام جرم کند.

بیرانوند در پایان گفت: خاندان هاشمی خودش را صاحب انقلاب می داند حالا هم دنبال تخریب انقلاب هستند در صورتی که این انقلاب متعلق به شهدا و مستصعفین است؛ خاندان هاشمی بیش از اینکه برای انقلاب کار کرده باشند ده ها برابر آن بهره برده اند و وقت کناره گیری این خاندان از بهره برداری از نظام فرا رسیده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *