آخرین نماز جمعه ملارد در ماه مبارک رمضان برگزار شد

روز قدس روز مبارزه با کفر جهانی است

حسینی نوری :راز محبوبیت و موفقیت امام راحل این است که ایمان و عمل به آن است و صبر و استقامت و تسلیم نشدن امام و شجاعتش زبان زد بوده و هست

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، آخرین نماز جمعه در ماه مبارک رمضان در روز قدس در مصلی بزرگ سهر ملارد پس از سخنان گوهربار حجت السلام طائب ، به امامت امام جمعه محبوب ملارد حجت السلام حسینی نوری اقامه گردید .
حسینی نوری در ابتدای سخنانش گفت : روز قدس ، روز مقابله با کفر جهانی است و امروز روز بیداری و وحدت ملت های مسلمان است و در این روز کشور های عرب منطقه بجای ایستادگی در مقابل اسرائیل سعی در همنوایی با آمریکاست و عربستان همانند یک گاو شیر ده برای آمریکا است . این روز که یادگار امام راحل است روزی برای مقابله با اهداف غرب است و جلوی زیاده خواهی های متجاوزان را میگیرد و دشمن هم تلاش دارد اسلام را تجزیه کنند و به واسطه اسرائیل عامل اختلاف در میان ملت های مسلمان هستند و دشمن در تلاش است با اسلام حراسی و شیعه حراسی و ایران حراسی جلوی مقاومت را بگیرند و با زنده کردن گروه های تروریستی قصد برهم زدن نظم جهان را دارند و امروز حمایت از فلسطین جلوی گسترش تروریست را میگیرد و این به نفع ما و مسلمانان است .امروز اگر ما در برخی نقاط منطقه حضور پیدا میکنیم به دلیل ایجاد نظم و امنیت است و میخواهیم امنیت خود و دیگر کشور های منطقه که همگی مسلمان هستند را مهیا سازیم ، طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اگر اسرائیل بخواهد پایش را از گلیمش دراز تر کند اسرائیل را با خاک یکسان خواهیم کرد.
امام جمعه ملارد در ادامه گفت: ما پس از چهل سال جنگ و مبارزه حرف اول را میزنیم و دشمن میداند در مقابل ایران نمیتواند حرفی بزند و توان رویارویی را ندارد و ما به قدرتی رسیدیم که ضعف دشمن محسوس است . امروز مهمترین ابزار دشمن جداکردن مردم از نطام جمهوری اسلامی است و امید و وحدت را از مردم و مسئولین دور کند و در فضای مجازی نهایت تلاش های خود را میکند و در این راه باید تقویت باور داشته باشیم و هرجا که مقاوت صورت گرفت ما برنده بودیم و امروز در گردنه های سختی هستیم و انشالله از این مشکلات با مقاومت خارج میشویم و اگر بخواهیم کمر دشمن را بشکنیم باید از تولید داخلی حمایت کنیم .بجای این که نگاهمان به غرب باشد باید به کشور های همسایه اتکا داشته باشیم و فعالیت رسانه های جبهه های انقلاب باید خنثی کننده حجمه های دشمن و شایعه سازی ها باشند . مجلس و قوه قضائیه و دستگاه های امنیتی میبایست گلوی زورگویان را بفشارند و اجازه حرف زدن به اینها ندهند .
حسینی در پایان تاکیید کرد که راز محبوبیت و موفقیت امام راحل این است که ایمان و عمل به آن است و صبر و استقامت و تسلیم نشدن امام و شجاعتش زبان زد بوده و هست .

انتهای پیام / احمدیان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *