پلیس به دنبال قاتلین

قتل کارگر جوان به خاطر 100 هزار تومان

دو کارگر مبل سازی در ساعت های اولیه صبح مورد حمله سارقین موتور سوار قرار گرفتند که یکی مجروح و دیگری در این حادثه به خاطر 100 هزار تومان پول نقد جان خود را از ذست داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، ساعت ۶:۳۰ پنجشنبه ۲ مرداد مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از قتل مرد جوانی و مجروح شدن دوستش در خیابان دولتخواه منطقه مرتضی گرد خبر دادند. با اعلام این خبر بازپرس ساسان غلامی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. با حضور در محل آنها با جسد خونین پسر جوانی و در چند قدمی او دوستش که او نیز مجروح شده بود و روی زمین افتاده بود مواجه شدند.

مرد مجروح در تحقیقات گفت: من و ایمان کارگر مبل‌سازی هستیم. در حال بازگشت به خانه بودیم که موتورسواری دو ترک به سمت ما آمد. آنها با تهدید چاقو از ما خواستند که هر چه پول و وسایل با ارزش داریم در اختیارشان قرار دهیم. اما من و ایمان مقاومت کردیم و موتورسواران با چاقو به من حمله کرده و مرا مجروح کردند.

قتل کارگر مبل سازی برای 100 هزار تومان / قاتلان فراری هستند

جوان مجروح ادامه داد : با مشاهده این صحنه ایمان پا به فرار گذاشت تا بتواند از کسی کمک بگیرد اما سارقان او را تعقیب کرده و باهم درگیر شدند.

لحظاتی طول نکشید که ایمان با ضربه چاقوی موتورسواران روی زمین افتاد و سارقان هم پا به فرار گذاشتند. من بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفتم و موضوع را گزارش کردم. من و ایمان ۱۰۰ هزار تومان بیشتر به همراه نداشتیم و دوستم قربانی این پول شد.

بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور انتقال مقتول به پزشکی قانونی و دستور انتقال دوست ایمان به بیمارستان برای درمان را صادر کرد. همچنین بازپرس جنایی دستور شناسایی هویت متهمان و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه را صادر کرد

انتهای پیام/ احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *