دزد در لباس نظاقتچی

سمیرا خانم سارق منازل بالای شهر

از محل زندگی سمیرا تعداد دو سکه طلا، مقداری ارز خارجی و چند قطعه طلا کشف شد که این دلیلی بر دستگیری متهم بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، به نقل از  رکنا ، سرهنگ کارآگاه “مرتضی نثاری” رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: ۲۵ تیرماه پرونده ای با موضوع سرقت خانه به دادخواهی خانمی در کلانتری ۱۰۲ پاسداران تشکیل که با دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۱۵ تهران برای رسیدگی تخصصی و کشف موضوع به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد .

سرقت از خانه از سوی زن جوان

وی گفت: شاکی با حضور در پایگاه چهارم در خصوص جزئیات پرونده اعلام کرد : ۲ ماه پیش برای انجام امورات و نظافت خانه شخصی را به نام سمیرا که توسط یکی از دوستانم معرفی شده بود بعنوان خدمتکار قبول کردم و در منزل من مشغول به کار شد که پس از مدتی متوجه شدم چند تکه از طلاهایم سرقت شده و به او مظنون شدم و در نهایت آخرین بار بعد از پایان کار کیف دستی او را گشتم و یکی از انگشتر هایم را در کیف سمیرا پیدا کردم .

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران افزود : با توجه به اظهارات شاکی دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت که تیمی از کارآگاهان به مخفیگاه متهم اعزام و بعد از دستگیری و بررسی محل زندگی سمیرا تعداد دو سکه طلا، مقداری ارز خارجی و چند قطعه طلا کشف شد.

نظافتچی زن سارق از آب در آمد

این مقام انتظامی بیان داشت : بعد از انتقال سمیرا به پلیس آگاهی از وی تحقیقات اولیه انجام که ادعا داشت همین یک بار کرتکب سرقت شده است که با توجه به اظهارات ضد و نقیض متهم و با عنایت به کشف اموال سرقتی، کلیه افرادی که متهم در منزلشان مشغول کار بوده است به پایگاه چهارم پلیس آگاهی دعوت که تا کنون ۵ تن از مراجعین اموال خود را شناسایی و نسبت به متهم اعلام شکایت کردند.

این مقام انتظامی گفت : سمیرا با توجه به ادله بدست آمده لب به اعتراف گشود و به انجام سرقت های متعدد اعتراف و بیان داشت مقداری از اموال را به همراه خود به شهرستان برده و به یک طلا فروش به مبلغ ۲۰ میلیون تومان فروخته ام.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت : نتیجه پی جویی های پلیسی طی گزارش کامل به نظر مقام محترم قضائی رسید و با دستور بازپرس پرونده متهم با قرارتامین مناسب راهی زندان شد که در مجموع تحقیقات انجام شده تا این لحظه ۵ تن از شاکیان شناسایی و تحقیقات پلیسی برای شناسایی دیگر جرائم مشابه ادامه دارد.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *