ستاد اربیعن حسینی

ستاد اربیعن حسینی شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد

نخستین جلسه ستاد اربیعن شهرستان ملارد، به ریاست خطیبی فرماندار این شهرستان و با حضور معاونین، بخشداران، شهرداران و جمعی از روسای دستگاه ها، نهادهای دولتی و غیردولتی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،نخستین جلسه ستاد اربیعن شهرستان ملارد، به ریاست خطیبی فرماندار این شهرستان و با حضور معاونین، بخشداران، شهرداران و جمعی از روسای دستگاه ها، نهادهای دولتی و غیردولتی برگزار گردید.

در این جلسه نحوه جمع آوری نذورات مردمی به صورت نقدی و غیر نقدی برای هرچه با شکوه تر برگزار شدن پیاده روی اربیعن حسینی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و وظایف هریک از اعضا ء مشخص و ابلاغ گردید.
فرماندار ملاردگفت سال گذشته مردم شریف وولایت مدارشهرستان ملارد، بیش از ۶ میلیارد ریال بصورت نقدی وغیر نقدی به ستاد اربیعن حسینی استان کمک کردند. خطیبی با اشاره به اینکه در خصوص گرامیداشت اربعین حسینی همه دستگاه ها و اعضای ستاد باید در کنار هم با همکاری یکدیگر کارها را پیش ببرند تصریح کرد: اجرای برنامه ها مردمی است و برنامه ریزی ها و زیرساختها توسط کمیته ها انجام می پذیرد. وی افزود مبنای ستاد اربیعن حسینی اقدامات فرهنگی است چرا که اربیعن کار فرهنگی محسوب می شود و در سالهای اخیر این فرهنگ در جامعه تسری یافته است.

انتهای پیام /م.احمدیان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *