در فرمانداری شهرستان ملارد

ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در شهرستان ملاردبرگزار شد

جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شهرستان ملارد با حضور کلیه رؤسای ادارات ، نهادها و ارگانهای نظامی و انتظامی این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شهرستان ملارد با حضور کلیه رؤسای ادارات ، نهادها و ارگانهای نظامی و انتظامی این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

آمادگی برای اعزام زائرین به مرقد حضرت امام خمینی (ره) در سالروز ارتحال آن امام عزیز، طراحی پوستر و پلاکاردهائی به مناسبت این ایام برای نصب در معابر عمومی و محله ها  و برنامه ریزی برای برگزاری مراسم یاد بود ارتحال امام (ره) در شهرستان ملارد با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان بخشی از برنامه های پیشنهادی در این جلسه بود.
توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در این جلسه با بیان اینکه حضرت امام(ره) یکی از شخصیت های بی بدیل تاریخ است گفت: وظیفه مدیران این است که در راستای معرفی و شناخت امام خمینی(ره) و اهداف و اندیشه‌های ایشان به نسل جوان بیش از پیش تلاش کنند. وی مسئله پیروزی انقلاب اسلامی را موضوعی مهم و استثنایی دانست و افزود: انقلاب پرشکوه ملت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که چهل سال پرافتخار را پشت سر نهاده و در برابر همه‌ی دشمنی ها مقاومت کرده است . فرماندار ملارد در ادامه  بر بکارگیری تمام ظرفیت های شهرستان برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسمات ارتحال امام (ره) تاکید کرد و اظهارداشت: تمامی مسئولان باید به بهترین نحو ممکن نسبت به برگزارشدن برنامه‌های این ستاد تلاش کرده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکنند فضاسازی سطح شهرها و روستاها و نصب بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص نقش امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب و جملاتی از وصایای امام از مواردی بود که فرماندار ملارد بر انها تاکید داشت.
حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد نیز در این جلسه در سخنانی گفت: اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) باید هر چه بیشتر در میان نسل جوان ترویج شود. امام جمعه ملارد افزود: امام راحل از کم نظیرترین و ممتازترین شخصیت های تاریخ بشریت است که با اندیشه‏ های بلند الهی و تلاش‏های صادقانه خود، مسیر تاریخ را دگرگون کرد و سر منشاء تحولات عظیمی‌ در ایران وجهان شد.
سرهنگ رضایی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ملارد نیز در این جلسه از اعزام ۶ هزار نفر از مردم این شهرستان با ۱۵۰ اتوبوس به مرقد حضرت امام (ره) خبرداد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *