ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد .

ستاد بزرگداشت دهه فجر

ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد .+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد/ :نخستین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان ملارد در سال جاری به ریاست خطیبی فرماندار و با حضور حجت الاسلام حسینی امام جمعه، شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ، جانشین فرماندهی سپاه و نیروی انتظامی ، بخشدارمرکزی و جمعی از روسای ادارات و نهادهای دولتی این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

خطیبی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، برانجام برنامه های اثر گذار، باجدیت بیشتر و با محوریت وحدت آفرینی تاکید کرد . فرماندارملارد اظهارداشت: همه دستگاهها ضمن حضور پررنگ و موثر در مراسم و برنامه ها ، پروژه های قابل بهره برداری و پیش بینی شده خود را به دبیرخانه ستاد در تاریخ مقرر اعلام نمایند. خطیبی در ادامه اجرای برنامه های متنوع ، ایجاد نشاط عمومی و تلاش مضاعف برای افتتاحیه ها را خواستار شد.خطیبی فرماندار ملارد و رئیس جلسه مذکور بر آذین بندی ادارات، میادین اصلی شهر تاکید کرده و تبیین دستاوردهای انقلاب در سطح مدارس و مساجد را خواستار شد.
حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه ملارد هم در این جلسه با بیان اینکه نتیجه برگزاری جشن های دهه فجر باعث نامیدی دشمنان است گفت: بصیرت افزایی یکی از رویکردهای ما در اجرای این جشن ها باشد. وی با تاکید بر وحدت کلمه اظهارداشت: ولایت مداری، حفظ وحدت و انسجام داخلی موضوعی که نیاز اصلی جامعه امروزی است.
در ادامه ۱۷ کمیته زیر مجموعه این ستاد معرفی و اعضای آنها مشخص گردید .
معرفی پروژه های قابل افتتاح توسط ادارات و دستگاهها و برگزاری منسجم و هماهنگ یک مراسم شایسته شهرستانی بمناسبت دهه فجر در کنار اجرای ویژه برنامه های هر اداره اعم از نمایشگاه ، جشنواره و مسابقه از مواردی بود که در این جلسه به آنها پرداخته شد .
در این جلسه همچنین بر استفاده از تجارب سال های گذشته در برگزاری شکوهمند این مراسم بعلاوه آشنائی و حسن اجرای شرح وظایف دستگاهها براساس دستورالعمل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *