خدمات سفرهای نوروز ۹۷

ستاد هماهنگی خدمات سفرهای دائمی شهرستان ملارد ویژه نوروز ۹۷ تشکیل جلسه داد

ستاد هماهنگی خدمات سفرهای دائمی شهرستان ملارد ویژه نوروز ۹۷ تشکیل جلسه داد+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد/ : در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان ملارد که به ریاست مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد و با حضور سایر اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، برنامه ریزی برای ارائه تسهیلات و خدمات شایسته به مسافران نوروزی در سطح شهرستان ملارد انجام پذیرفت .

تعیین و تجهیز مکان های اسکان مسافران نوروزی ،آمادگی پایگاههای امداد جاده ای ، بازدیدهای مستمر از راههای مواصلاتی ، تجهیز نمازخانه ها و نظافت معابر ، میادین و سرویس های بهداشتی بخشی از این خدمات می باشد . در این جلسه بر همکاری همه دستگاهها و نهادهای مرتبط و ارسال لیست کشیک بهمراه شماره تماس افراد تاکید شد .
بر اساس این گزارش وظایف کمیته های ۱۰ گانه زیر مجموعه این ستاد شامل کمیته خدمات انتظامی ، کمیته خدمات امداد و نجات ، کمیته خدمات بهداشتی ودرمانی ، کمیته اطلاع رسانی ،کمیته تنظیم بازار، کمیته خدمات اسکان و رفاه ، کمیته نظارت و ارزیابی و کمیته هماهنگی امورشهرداریها  مشخص و ابلاغ گردید.
شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در این جلسه برآمادگی همه دستگاه ها برای استقبال از مسافران و گردشگران نورزوی تاکیده داشته و تشدید بازرسی ها ، برپائی کمپ های سلامت و نصب بنرهای راهنما در سطح شهرستان را خواستار شد.
شاهقلیان اظهار داشت: این شهرستان در مسیر مسافران چندین  استان کشور قرار دارد، بنابراین توجه به نکات ایمنی در جاده ها ، بهداشت در مکان های پذیرایی ، امداد و نجات در محورهای مواصلاتی و تامین نیازهای درمانی باید دراولویت کاری قرار گیرد.
وی، آماده سازی مدارس و ارتقای بهداشت دراین مکان ها را برای پذیرایی از مسافران نوروزی موثر ازریابی کرد. معاون فرماندار ملارد گفت: تهیه بروشورهای راهنمای مسیر برای مسافران نوروزی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *