زن میان سال هدف سارقین زیر 20 سال

دستگیری به موقع سارقان موبایل در بازار میوه و تره بار

دو پسر جوان سعی داشتند گوشی تلفن همراه زن میانسال را که از بازار تره بار خرید کرده و در حال گفت و گو بود را سرقت کنند و یکی از همدستانشان نیز در چند قدمی آنها سوار بر موتورسیکلت به انتظار همدستانش بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، نقشه سرقت از زن میان سال در بازار میوه و تره بار تهران به سرانجام نرسید .دو پسر جوان سعی داشتند گوشی تلفن همراه زن میانسال را که از بازار تره بار خرید کرده و در حال گفت و گو بود را سرقت کنند و یکی از همدستانشان نیز در چند قدمی آنها سوار بر موتورسیکلت به انتظار همدستانش بود.

ماموران بلافاصله آژیر خودرو را به صدا درآورده و برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند. پسر موتور سوار با دیدن ماموران اقدام بدون توجه به همدستانش به فرار کرد و دو سارق دیگر با پای پیاده فرار کردند.ماموران به تعقیب موبایل قاپان پرداخته و بلافاصله دو پسر سارق را که یکی از آنها ۱۷ و دیگری ۱۸ سال دستگیر کردند.زن میانسال که متهمان قصد سرقت گوشی تلفنش را داشتند و در این سرقت مصدوم شده بود در تحقیقات گفت: از بازار تره بار خرید کردم و در حال خروج از بازار بودم که تلفن همراهم به صدا درآمد. مشغول گفت و گو شدم که ناگهان موتور سواری سه ترک در کنار توقف کرد و دو نفر از موتورسواران، از موتدر پیاده شده و به سمتم آمدند. آنها با زور قصد سرقت گوشی ام را داشتند و من مقاومت کردم.به همین دلیل هم مقداری روی زمین مرا کشیدند و آسیب دیدم.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *