نذر سه شنبه های مهدوی به نیت ظهور و سلامتی حضرت ولیعصر (عج)

سه شنبه های مهدوی

نذر سه شنبه های مهدی به نیت ظهور و سلامتی حضرت ولیعصر (عج) سه شنبه ها با توزیع نذورات متفاوت +تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد/ : از ابتدای شهریور ماه سال جاری هر سه شنبه در مقابل مسجد جامع شهرستان ملارد از مردم این منطقه با نذورات متفاوتی پذیرایی میشود.

 

سه شنبه های هر هفته نذورات متفاوتی توسط خواهران بسیجی حوزه حضرت زینب(س) ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد آماده سازی و بین مردم توزیع میگردد .این حرکت جهادی و فرهنگی با الگو برداری از بچه های موسسه طلوع حق میباشد که هدف از این عمل ترویج فرهنگ مهدویت و یادآوری نام امام زمان(عج) در بین عموم مردم و رسیدن به جامعه مهدوی میباشد این طرح با پیشنهادبرنامه از سوی مسئول فرهنگی به فرماندهی این حوزه مورد بررسی قرار گرفت و با برگزاری جلسه با دیگر اعضای شورای این حوزه با اجراشدن این طرح موافقت شدواولین بار در اولین سه شنبه شهریورماه یک ایستگاه برپا گردید. در همین راستا برای شروع کار هزینه اولیه این کار فرهنگی را فرمانده این حوزه متقبل شدند واز ماهای بعد از نذوراتی که از بین بسیجیان اعضاء شورای بسیج و یا کمک های مردمی جمع آوری میگردید کار پخش نذورات سرعت میگرفت .
این نذورات شامل :هندوانه،خربزه،انگور،آجیل میوه های تابستانه،آجیل و خشکبار و میوه های پاییزی،آش،لبو و… می باشد .

در سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت ولیعصر (عج) با آجیل و میوه و گل نرگس به همراه کارت تبریک از مردم شهرستان ملارد استقبال و پذیرایی شد.
در کنار این نذورات تراکت و بروشورهایی با موضوعات سیاسی و اجتماعی روز جهت روشنگری و یا تبریک اعیاد وتبلیغ برنامه توزیع گردید.

این ایستگاه فرهنگی مذهبی هر سه شنبه راس ساعت ۱۵در مقابل مسجد جامع برپا و از عموم مردم پذیرایی میشود.

 

جهت مشارکت و گسترده کردن این طرح معنوی درسطح شهرستان از خواهران و برادران هرگونه کمک از جمله کمک در امر آماده سازی ،کمک در بسته بندی ،کمک های مالی ، کمک جهت توزیع این نذورات استقبال میشود.

شماره تماس:۰۹۱۰۷۳۵۶۳۰۲

اوایلش شاید جدی نگیری،
شاید خوب درک نکنی،
شاید نبینی دستان پر خیرشان را که برکت را در زندگیت سرازیر مى‌کنند …
اما یادت باشد
از همان لحظه که فهمیدی خادمیِ چه کسی را می‌کنی،
قصه عوض می‌شود …
تو می‌مانی و یک دنیا نگاه …
تو می‌مانی و یک دنیا راه نرفته …

آى رفیق!
شک نکن که ویژه نظر می‌کنند خادمان‌شان را!
شش روز مانده تا قرار بعدی …
یا مهدی بگو و …
التماس دعایِ فرج ??

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *