سوریه گورستان رژیم صهیونیستی می‌شود

اقتدارملارد-امام جمعه بردسیر گفت: حمله به سوریه در واقع گورستان آمریکا، رژیم صهیونیستی و تمام شرکت‌کنندگان در این جنگ می‌شود.

 

خبرگزاری فارس: سوریه گورستان رژیم صهیونیستی می‌شود

به گزارش خبرگزاری اقتدارملارد به نقل از فارساز بردسیر، حجت‌الاسلام میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته اظهار داشت: آمریکا بداند با حمله به سوریه رژیم صهیونیستی بیش از همه آسیب‌پذیر است و منافع آمریکا در خاورمیانه و سایر کشورها دچار آسیب می‌شود.

امام جمعه بردسیر تصریح کرد: آمریکا با بهانه‌های حقوق بشری قصد لشکرکشی به سوریه را دارد، اما عواقب این حمله بیش از همه متوجه خود آنها می‌شود در واقع با هدف حمایت از رژیم صهیونیستی عواقب و خسارات زیادی را متوجه آنها می‌کند.

وی با بیان اینکه حمله به سوریه مانند عراق و افغانستان نیست، عنوان کرد: این جنگ اگر صورت بگیرد در واقع گورستان آمریکا، رژیم صهیونیستی و تمام شرکت‌کنندگان در این جنگ می‌شود.

امام جمعه بردسیر با اشاره به توطئه‌های آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها برای براندازی انقلاب‌های شکل گرفته در منطقه ابراز داشت: انقلاب اسلامی ما با داشتن یک رهبر با بصیرت و معنویت توانست توطئه دشمنان این انقلاب را خنثی کنند.

وی افزود: آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان بدانند که نمی‌توانند برای همیشه روحیه آزادیخواهی و عدالت‌خواهی مردم منطقه را از بین ببرند و به زودی دوباره مردم علیه این ستمگری‌ها قیام می‌کنند.

تارم ضمن تبریک دهه کرامت عنوان کرد: هدف از نامگذاری دهه کرامت تجلیل از شخصیت والای ائمه اطهار (ع) به ویژه شخصیت گرانقدر حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع) و ذکر کرامات این خواهر و برادر والا مقام است.

امام جمعه بافت اذعان داشت: این دهه فرصت بسیار مناسبی برای الگوسازی در شادمانی‌های ما بر اساس آموزه‌های دینی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *