در کنفرانس لندن مطرح شد

سی‌ان‌بی‌سی: تحریم‌های نفتی، به اقتصاد ایران کمک کرد

کارشناسان شرکت‌کننده در کنفرانس لندن می‌گویند تحریم‌های نفتی وضع‌شده علیه ایران به بهانه برنامه هسته‌ای به اقتصاد ایران کمک کرده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد : تحریم‌های سخت نفتی که صادرات نفت خام ایران را کاهش داد، به این کشور کمک کرده که اقتصادش را متنوع کرده و مشکل کمبود کالا را حل و فصل کند.

این تحلیل را پایگاه «سی‌ان‌بی‌سی» روز پنجشنبه مطرح کرده و نوشته اقتصاد ایران بین سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ بعد از اقدام کشورهای غربی در تشدید تحریم‌ها علیه این کشور ضعیف شده است. اقتصاد ایران، علی‌رغم این سال ۲۰۱۴، و با وجود صادرات نفت کمتر از یک میلیون بشکه در روز و کاهش شدید بهای نفت، بار دیگر دوران رشد خود را آغاز کرد.

در کنفرانسی در لندن که روز پنجشنبه برگزار شد، کارشناسان در منطقه رشد اقتصادی ایران را تا اندازه‌ای ناشی از تلاش‌های این کشور در زمینه سیاست‌گذاری برای کاهش وابستگی به نفت خام عنوان کردند.

«عاصیم هوساین»، معاون بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین‌المللی پول در کنفرانس «اتصال مجدد ایران به جامعه مالی جهانی» که پنجشنبه در لندن برگزار شد گفت: «بسیاری از  کشورهای همسایه ایران، وابستگی بیشتری به نفت دارند. اقتصاد ایران اکنون از بسیاری از کشورها در منطقه، متنوع‌تر است.»

طبق گزارش بانک جهانی، اقتصاد ایران در سال جاری ۴ درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/ *

منبع : فارس

 

نصیری

پانزدهمین طرح سپاس

مدلی که طرح سپسا طراحی کردیم این عنوان متاثر از سخنان مقام معظم رهبری است اجرایی شده

مدیریان ستادی و روسایای شهرستانی بنیاد شهید در یک شهرستان حاضر می شویم و در کنار این هم با هنهمگی با فرماندار شهرستان پای کار و در این طرح حضور دارند  . با مشارکت رواسای ادارات و دستگاه اجرایی

۳۰۰ خانواده تعیین گروه هایی که شده در یک روز دیدار می شوند .

انتار می رود در قالب این طرح انتظار داریم فرماندار محترم به عنوان رییس شهرستانی طرح ستاد این مقدم را ایجاد کنند روسای ادارات شهرستانی یکی دو دیدار را داشته باشند .

شاید برخی تصور کنند بنیاد وظیفه ذاتی دارد  اما ضرورت حضور دستگاه در این رح برای قدردانی از خاواده شهدا به نظر می رسدپ

نمی شود خدمات ایثارگران شهدا و خانواده شهدا را اریابی ما ال کرد . تاقیامت همه مدیون خانواده شهدا هستیم .

مقام معظم رهبری می فرمایند که ططرح سپاس هم تکلیف حکومتی و هم ادای دین به ایثارگران و وظیفه شرعی و ملی همه آحاد ملت است .

این دیدار ها و ارتباطات باعث تقویت روحیه می شود در واقع تیجه دوسویه است . تلاش می کنیم این طرح کشوری شود . اگر هم کشوری نشد وظیفه داریم انجام دهیم .

ما در کنار بالغ بر ۱۰۰۰۰ هزار دیدار از سه ماهه چهارم سال گذشته تا امروز که سه ماهه سسوم را می گذرانیم ما در ۱۵ شهرستان با این مدل انجام شده است .

دلایل اجرای این طرح

تحقق منویات مقام معظم رهبری همه مدیران مجموعه استانی بنیاد و روسای شهرستان را پای کارداریم .

مشارکت اثرگذار ائمه جمعه استانداران و فرمانداران و روسای ادارات شهرستانی را داریم

مشارکت مستمر روسال بهره گیری از منابع شهرتانی

حور همه جانبه باعث می وشد خانواده احاسس کند نظام ان ها را فراموش نکرده و نخواهد کرد .

سه شهرستان تا الان

پردیس فرماندار تنوستن زمین بدند .

چهار شرهستان زمین دادند و بهارستان و رچک و پیش وا و ملارد رو ساختیم

از اعضای شورا اما کمک کنند ریاست ادرات برق و آب و گاز و تلفن فاصه هکمک کند و ساختما ن اداری ما را تکمل شود تا دمت راسنی بهتر انجام دهشم .

تاقیام و قیامت مدیون خدا شهدا هستیم باید طوری رفتار کنیم که شرمنده شهدا نباشیم

کمترین وظیفه ما این است که پیرو ارزش ها باشیم

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *