از سوی سازمان حفاظت محیط زیست ایران؛

شرکت پالایش نفت کرمانشاه موفق به دریافت تندیس صنعت سبز شد

کرمانشاه- شرکت پالایش نفت کرمانشاه موفق به دریافت تندیس صنعت سبز از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از خبر گزاری مهر / :شرکت پالایش نفت کرمانشاه در نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز، با توجه به انجام پروژه های زیست محیطی متعدد، رعایت ضوابط و الزامات زیست محیطی، ترویج فرهنگ زیست محیطی و پیشگیری از ایجاد آلودگی‌های زیست محیطی به عنوان صنعت سبز کشور انتخاب و موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور شد.

استقرار، پیاده سازی و ارتقاء سیستم های مدیریتی ازجمله ISO۱۴۰۰۱ و OHSAS۱۸۰۰۱، نصب و راه اندازی سیستم های پایش لحظه ای و آن لاین بر روی دودکش کوره و همچنین خروجی سیستم تصفیه پساب صنعتی و رعایت الزامات و استانداردهای زیست محیطی مطابق ضوابط خوداظهاری در پایش پارامترهای زیست محیطی از مهمترین اقدامات و پروژه های زیست محیطی انجام شده در شرکت پالایش نفت کرمانشاه است.

حفظ، نگهداری و توسعه فضای سبز، مدیریت پسماندهای عادی، صنعتی و ویژه، بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی از دیگر اقدامات و پروژه‌های زیست محیطی انجام شده در شرکت پالایش نفت کرمانشاه است.

شرکت پالایش نفت کرمانشاه همواره در راستای حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار گام برداشته و رعایت اصول و ضوابط زیست محیطی را سرلوحه فعالیت‌های خویش قرار داده است.

پالایشگاه در مرکز شهر کرمانشاه و جنب رودخانه قره سو واقع شده است و غیر از شرکت پالایش نفت کرمانشاه، تاکنون هیچ شرکت پالایشی به دلیل ایجاد آلودگی‌های زیست محیطی موفق به دریافت تندیس صنعت سبز نشده است. ​

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *