جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت مشارکت اجتماعی جوانان

ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت مشارکت اجتماعی جوانان برگزار گردید

ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت مشارکت اجتماعی جوانان برگزار گردید+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد / :ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست شاهقلیان معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

روز چهارشنبه مورخ ۱۸ بهمن ماه ۹۶ ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد با موضوع مشارکت های اجتماعی جوانان به ریاست شاهقلیان معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور خانم گل محمدی معاونت امور فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان،صیفوری و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری ملارد برگزار شد.

در ابتدای جلسه صیفوری دبیر ستاد و رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در خصوص مصوبات جلسات قبلی توضیحاتی ارائه و دستور کار جلسه را مطرح نمود و افزود:مباحث مربوط به جوانان به عنوان مهمترین مباحث در کشور باید مطرح شود تا جوانان دیده شوند و این هدف بدون مشارکت جوانان در همه عرصه ها و تصمیم گیری ها آنان میسر نخواهد شد .

شاهقلیان معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری در خصوص اشتغال و ازدواج جوانان سخنانی را مطرح نموده و اظهار داشت:یکی از راههای مشارکتهای اجتماعی جوانان استفاده از ظرفیت سمن ها می باشد و ما می توانیم با سوق دادن جوانان به تشکیل سمن ها و مشارکت در این گروهها از انرژی جوانان برای ساختن جامعه و توسعه جامعه از لحاظ اجتماعی و فرهنگی استفاده نمائیم .

وی افزود:جوانان نیازمند فضای سالم ونشاط آور هستند و باید با ایجاد فضای های مناسب در چارچوب قوانین نظام، شرایط جذب جوانان را به سمت و سوی فعالیت های و برنامه های سالم و پربار را مهیا کرد.

در ادامه جلسه خانم گل محمدی معاونت امور جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان در خصوص گسترش روحیه همگرایی در جامعه ایرانی

و راههای شناخت و کاهش آسیب های اجتماعی و مشارکت جوانان در امور و برگزاری گارگاههای آموزشی برای جوانان سخنانی را مطرح نمودند.در پایان اعضای جلسه به بحث و گفتگو پرداخته و مصوبات جلسه مطرح شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *