چه کسی شهردار ملارد میشود؟

شهرداری ملارد از صدور مجوز های سفارشی فاصله گرفت

پس از این همه بگیر و ببند های صحیح در شهرداری و ادارات وابسته ، علی سلگی شهردارملارد از سمت خود کنار رفت که این استعفای به اصطلاح قانونی و محترمانه ایشان خیلی پیش از این ها میبایست رخ میداد ولی پس از دستگیری های متعدد در شهرداری به جرایم مختلف این کار سرعت و قوت بیشتری گرفت

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، پس از این همه بگیر و ببند های صحیح در شهرداری و ادارات وابسته ، علی سلگی شهردارملارد از سمت خود کنار رفت که این استعفای به اصطلاح قانونی و محترمانه ایشان خیلی پیش از این ها میبایست رخ میداد ولی پس از دستگیری های متعدد در شهرداری به جرایم مختلف این کار سرعت و قوت بیشتری گرفت و شهردار با سابقه  ملارد از سمت خود استعفا کرد که در این میان از بدنه شورای شهر و شهرداری تعدادی از نیرو های خدوم و زحمت کش به جرم دریافت رشوه های سبک و سنگین چندین مرتبه دستگیر شدند و حتی افرادی هم راهی زندان شدند. حال سئوال اینجاست که آیا شهردار جدید هم پس از علی سلگی راه دریافت رشوه برای کار مندان خود را باز میگذارد ؟ آیا شهردار جدید در  مقابل دریافت هدیه هایی که ه صدور مجوز های غیر قانونی ختم میشود ایستادگی میکند؟

پس از گذشت سال ها از شهرستان شدن ملارد هنوز مناطقی در شهر وجود دارد  که شهرداری اسم این مناطق راهم نمیداند و خیابان هایی وجود دارد که از نظر عمرانی و زیر ساختی نیاز به مرمت دارند ، مراکز عمومی فعال هستند که از لحاظ ظاهری نیاز به احیا شدن دارند و مردمانی هستند که برای که برای گرفتن یک امضای آقای مسئول ساعت ها و روز ها میروند و می آیند. کوچه پس کوچه ها شهر نیاز به آب و جارو شدن دارد تا رگ شهر بهرنگ زندگی و حیات برگردد ولی تاکنون کسی به فکر این موارد نبوده است.آقای شهردار بیا و رنگ ملارد را به ملارد کهن تغییر بده ، همان شهری که به باغات خوش بو و سرسبز معروف بود ، همان شهری که مردم و مسئولینش یکی بوند و مردم به راحتی با ادارات ارتباط میگرفتند . امید است شهردار جدید با دور کردن برخی از سیاست ها و فرمایشات و تحدید های ادری و دولتی کار خود را با قدرت و شدت پیش ببرد و با توکل بر خداوند متعال خادم همشهریان ملاردی باشد .

هستند کسانی که میخواهند با پایمال کردن حق و حقوق مردم و ثروت افزایی های مکرر به عقده های کوچک و بزرگ خود رنگ خوشی بزنند و باید درمقابل اینها ایستادگی کرد و امید است با نظارت دستگاه های نظارتی و امنیتی  و دادستان محترم تعداد این افراد سودجو روز به روز به حد اقل نزدیک شود و شهر ملارد همانند شهر های دیگر فقط برای مردم باشد و شاهد پیشرفت روز افزون مسئولین در کنار مردم باشیم.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *