شورای امنیت درباره انفجارات تروریستی سوریه فوراً تشکیل جلسه دهد

            رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن محکومیت شدید انفجارات تروریستی امروز سوریه، از شوای امنیت سازمان ملل خواست فورا‌ً تشکیل جلسه دهد. علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انفجارات تروریسی صبح امروز دمشق اظهار داشت: کشورهایی که برای براندازی نظام […]

 

 

 

 

 

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن محکومیت شدید انفجارات تروریستی امروز سوریه، از شوای امنیت سازمان ملل خواست فورا‌ً تشکیل جلسه دهد.

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انفجارات تروریسی صبح امروز دمشق اظهار داشت: کشورهایی که برای براندازی نظام سوریه طراحی و اقدام می‌کردند، باید پاسخگوی خون به ناحق ریخته شده افراد بیگناه در اقدامات تروریستی امروز دمشق باشند.

وی این اقدامات تروریستی را به شدت محکوم کرد و با درخواست از شورای امنیت سازمان ملل برای تشکیل جلسه فوری در این زمینه تأکید کرد: شورای امنیت سازمان ملل که در مسائل مختلف به سرعت وارد عمل می‌شود، وظیفه دارد که با تشکیل جلسه فوری و با توجه به همکاری دولت سوریه با سازمان ملل و نماینده ویژه این سازمان یعنی کوفی عنان ‌اقدام و تدبیری برای مقابله با این جنایات ضدحقوق بشری انجام دهد.

تلویزیون رسمی سوریه امروز ‌از دو انفجار تروریستی ‌در جنوب دمشق خبر داد که حداقل ۴۰ کشته تاکنون بر جای گذاشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *