۱۱ هزار متر مربع برای ساماندهی ضایعات کل شهر

حساسیت شورای شهر بر عملکرد برخی سازمان های شهرداری ها

بودجه و درآمد مدیریت پسماند شهرداری های ملارد و صفادشت ، طرح در کمسیون

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، شورای اسلامی شهر ملاردبر عملکرد سازمان مدیریت پسماند شهرداری نظارت و دقت ویژه ای دارد .

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی ملارد از برگزاری جلسه این کمیسیون با دستور بررسی بودجه و تعرفه درآمدی سازمان مدیریت پسماند شهرداری های ملارد و صفادشت خبر داد.

عباس تیموری در حاشیه این جلسه که با حضور اعضای شورای اسلامی و مدیر عامل سازمان پسماند برگزار شده بود در این باره گفت: یکی از وظایف اصلی و مهم شورای اسلامی ملارد همواره نقش نظارتی آن بر عملکرد شهرداری است که دوره پنجم اهتمام و نگرش ویژه‌ای در این راستا در اولویت کار قرار گرفته است.
وی در ادامه افزود: در این جهت عملکرد و گزارش مدیریت سازمان پسماند در برنامه کمیسیون برنامه و بودجه قرار گرفت تا تعین تکلیف مباحث تفکیک از مبدا و اقدامات انجام گرفته در این راستا مورد بررسی قرار گیرد.
وی تصریح کرد: همچنین ارسال تعرفه ، درآمدی ، پیگیری جهت تصویب بودجه سال جاری این سازمان ، تعیین تکلیف زمین مصوب شده توسط شورای اسلامی به متراژ ۱۱ هزار متر مربع در خصوص انتقال ضایعاتی های کل سطح شهر و رسیدگی به وضعیت نابسامان ضایعاتی های خرد و کلان‌ شهر و نخاله های موجود در سطح شهر با مشارکت شهرداری و حذف گاری برها و کولبر های ضایعاتی و برخورد قانونی با آنها را می توان از مباحث اصلی این جلسه نام برد که مقرر شد سازمان پسماند ضمن پاسخگویی به این موارد گزارش نهایی خود را به شورا ارسال کند.

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *